• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новий формат наших свят На реалізації

Доданий
25.06.2020
Номер
7
Освіта

Актова зала НВК – найбільша серед ЗЗСО міста. Чисельні заходи проводяться на базі закладу. Візуалізація інформації – один з найголовніших чинників сприйняття. Забезпечення зали сучасним демонстраційним проєктором, а також стільцями забезпечить естетичні та комфортні умови для проведення заходів усіх рівнів. Це сприятиме створенню сучасного мобільного освітнього простору для потреб громади.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Савченко
Бюджет
99 332 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Сопіна, 200, Мелітополь

Опис

Проблема

Стан існуючого презентаційного обладнання знижує якість проведення заходів різних рівнів і напрямків. Використання більш сучасного мультимедійного обладнання та зручних стільців з пюпітром сприятиме підвищенню рівню візуалізації та інтерактивності проведення заходів, результативному запровадженню нових презентаційних і тренінгових технологій.

Мета проєкту

Створення сучасної освітньої мультимедійної тренігової локації та комфортного середовища універсального дизайну в актовій залі НВК №16 задля підвищення якості освіти та рівня інформаційної культури учасників освітнього процесу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Актова зала має бути оснащена комплектами презентаційного обладнання: проєктор, екран, світлозахисні ролети, та офісних стільців з пюпітром у кількості 24 шт. Таке технічне рішення забезпечить належний рівень візуалізації для полегшення процесу сприйняття інформації та мобільності й інтерактивності.

Для кого цей проєкт

Громада школи, громада міста, району, області.

План заходів з реалізації проєкту

1. Придбання проєктора з кріпленням, екрана, ролетів, стільців 2. Монтаж та підключення проєктора, монтаж екрану на сцені актової зали. 3. Монтаж ролетів на вікнах на сцені. 4.Розміщення стільців у залі. 5. Використання обладнання під час освітнього процесу, заходів з підвищення професійного рівня учителів школи, міста та регіону, загальноміських заходів.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Соціальні. Залучення більшої кількості учасників освітнього процесу до організації та проведення заходів різних рівнів і напрямів. Створення сприятливих умов організації зайнятості дітей у позаурочний час, активізація можливості продуктивного спілкування із застосуванням тренінгових технологій, розвиток творчих здібностей здобувачів освіти, підвищення професійного рівня педагогічних працівників школи, міста, району, розширення можливості продукування та реалізації власних креативних проєктів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Здорожчення матеріалів та робіт внаслідок інфляції

Приклади (кейси) схожих рішень

Проєкти Громадського бюджету в інших містах України попереднього періоду https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/644

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради