• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

СПОРТ ЯК НЕОБХІДНІСТЬ ДЛЯ ЖИТТЯ Брав участь

Доданий
31.07.2020
Номер
60
Спорт

Відновлення та облаштування вуличного тренажерного майданчика зі створенням нових умов для спільного та безпечного заняття спортом різних вікових груп в великому районі з 10-ттю дев'ятиповерховими будинками, що надасть змогу пропагандувати спорт, як здоровий спосіб життя, та партісіпаціі жителів з метою розвитку нашого району

Автор проєкту
Ірина
Ірина Можеріна
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. 50-річчя Перемоги (4-а Продольна), 36/5, Мелітополь

Опис

Проблема

У великому районі з 10-ти дев’ятиповерхових будинків, немає безпечного, облаштованого вуличного тренажерного майданчика доступного для всіх. Наразі існує старий футбольний майданчик на якому розташовано кілька видів вуличних тренажерів та не створені умови для відпочинку – немає покриття, навісу який би захищав від спеки та непогоди, та навіть лавки для відпочинку. Мешканці району різних вікових груп не мають можливості безпечно використовувати тренажерне приладдя зі спільним на цьому майданчику з футбольним полем. Поруч з районом відсутні будь-які спортивні майданчики, стадіони, інші місця для заняття спортом та активними рухами.

Мета проєкту

Надати можливість підтримувати своє здоров’я та безпечно використовувати вуличний тренажерний майданчик різним групам мешканців, та сприяти партисипації жителів району через відновлення та облаштування безпечного спільного перебування, комфортного та доступного всім вуличного тренажерного та футбольного майданчиків.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Задля вирішення проблеми та досягнення мети, функціонально розділити на зони футбольний та тренажерний майданчики, а саме: - облаштувати нове місце для вуличних тренажерів за рахунок розширення існуючого майданчика та перенесення існуючих тренажерів; - зробити якісне, безпечне покриття для зони з вуличними тренажерами; - створити в зоні тренажерів навіс; - додати паркан для нової зони тренажерів та хвіртку окремого входу; - додати нові затребувані вуличні тренажери; - встановити лавки та урни.

Для кого цей проєкт

Різні вікові групи в великому районі «Дроби» з 10-ттю дев'ятиповерховими будинками та жителі прилеглих районів.

План заходів з реалізації проєкту

- облаштувати нове місце для вуличних тренажерів за рахунок розширення існуючого майданчика та перенесення існуючих тренажерів; - зробити якісне, безпечне покриття для зони з вуличними тренажерами; - створити в зоні тренажерів навіс; - додати паркан для нової зони тренажерів та хвіртку окремого входу; - додати нові затребувані вуличні тренажери; - встановити лавки та урни.

Ключові показники оцінки результату проєкту

- рівень задоволення жителів району - рівень охоплення спортом (кількість відвідування); - рівень безпечності тренажерного та футбольного майданчиків - рівень залучення жителів району до спільного заняття спортом (партисипація)

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

- рівень соціальної відповідальності щодо спільного майна; - політичні ризики (місцеві вибори); - економічні ризики (збільшення вартості проєкту); - форс-мажор (пандемія, карантин тощо)

Відповідальні підрозділи

Управління фізичноїкультури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області