• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Затишний дворик нашого дитинства Брав участь

Доданий
31.07.2020
Номер
58
Комунальне господарство

Забезпечення прибудинкової території освітленням, створення сучасного та безпечного майданчика для активного відпочинку мешканців від маленького до великого, що проживають в багатоповерхових будинках № 398, № 404 та прилеглих будинках району Нового Мелітополя.

Автор проєкту
Галина
Галина Кучеркова
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Інтеркультурна (Дзержинського), 398, Мелітополь

Опис

Проблема

Майданчик знаходиться на прибудинковій території двох 5-поверхових будинків № 398 та № 404 у стоквартирному масиві Новий Мелітополь. На прибудинковій території зовсім відсутнє вуличне освітлення. За 40-річну експлуатацію надвірне обладнання занедбано, поламано та зовсім відсутнє обладнання для дозвілля та активного відпочинку. Загальна прибудинкова територія двох будинків відрізняється від інших будинків достатньо великою площею, що надає можливість розміщення на такій території площадки для мешканців різного віку. Завдяки цьому соціальному проекту буде надано можливість користування обладнанням більше 1200 квартир населеного багатоповерхового району. За допомогою цього соціального проекту буде насамперед освітлено та приведено до ладу територію 2-х будинків, створено місце активного відпочинку, забезпечено умови для цікавого проведення дозвілля усіх мешканців, надана можливість виховання активної здорової молоді, популяризації здорового способу життя.

Мета проєкту

Мета цього проекту – створити безпечні та комфортні умови для проживання різновічних мешканців будинків № 398, № 404, для розвитку та активного відпочинку на свіжому повітрі людей шляхом покращення умов та безпечної організації різноманітного дозвілля мешканців мікрорайону Нового Мелітополя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Реалізація цього громадського проекту вирішить проблеми дозвілля та спортивного розвитку різновічної молоді, батьків та інших людей шляхом встановлення: - опор для вуличного освітлення та його підключення; - різноманітного обладнання та майданчика зі спортивними елементами; - огородження, лавочок та урн для підтримання порядку.

Для кого цей проєкт

Мешканці багатоповерхових будинків мікрорайону Нового Мелітополя: діти, молодь, а також їх батьки та інші від маленького до великого.

План заходів з реалізації проєкту

1. Проектні роботи. 2. Придбання та доставка нового обладнання. 3. Проведення робіт по встановленню опор освітлення та запланованого обладнання. 4. Облаштування майданчика огородженням, лавочками та урнами. 5. Прибирання майданчика по завершенню робіт.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Результатом реалізації проекту буде соціальний показник: зменшення асоціальних вчинків та елементів на прибудинковій території, збільшення знаходження людей на свіжому повітрі, що безпосередньо позитивно впливає на стан здоров’я та розвиток людини, підвищення рівня кількості та охоплення різноманітного населення фізкультурою та спортом, підтримання здорового способу життя, відновлення спільного сімейного активного відпочинку.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області