• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відеоспостереження спортивної школи Брав участь

Доданий
30.07.2020
Номер
50
Безпека та громадський порядок

Проєкт створений для забезпечення безпечного перебування вихованців на території спортивної школи шляхом встановлення системи відеоспостереження.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Бойка
Бюджет
216 700 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Героїв України (Кірова), 42, Мелітополь

Опис

Проблема

Останім часом досить часто піднімаються питання безпеки у навчальних закладах. Все більшого розповсюдження набуваюсь  сучасні технології – GPS-годинники, тривожні кнопки та камери відеоспостереження. І якщо GPS-годинник для своєї дитини нині може дозволити собі далеко не кожен, то встановлення систем відеонагляду для школи стає вимогою сучасності. Зазначимо, що камери відеонагляду є не лише заходом безпеки. Вони також допожуть дисциплінувати та покращити роботу вихованців та тренерів, попереджують злочинність та мінімізують потрапляння сторонніх людей до навчального закладу. Крім цього, вони дозволяють боротися з поширенням наркотиків, сигарет і алкоголю серед дітей. А це - дійсно важливий ефект. Встановлення відеокамер в школах – це розповсюджена практика в США, Великій Британії, скандинавських країнах. В Україні поки можна казати лише про окремі випадки застосування відеонагляду в закладах освіти. Зрештою, чим далі, тим все більше батьків розуміють необхідність встановлення камер відеонагляду у навчальних закладах міста.

Мета проєкту

Створити відеоспостереження в школі по периметру будівлі, для безпеки дітей, всього персоналу школи та громадян, що проживають в данних районах міста. Підвищити загальний рівень дисципліни вихованців та тренерів, для вирішення специфічних ситуацій, які виникають під час навчально-тренувального процессу. Встановлені камери відеоспостереження допоможуть не тільки запобігти злочину завдяки візуальному контролю, а й притягти зловмисників до відповідальності за допомогою задокументованої відеореєстратором інформації.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення 25 IP камер на території КЗ «ДЮСШ №1» ММР ЗО, а саме вул. Героїв України 42, та вул. Героїв України 53 (Шахова школа), вул. Чайковського 61 для цілодобового відеоспостереження за приміщеннями та територією спортивної школи.

Для кого цей проєкт

Цільовою групою проекту стануть: Мешканці району Героїв України та ЖД Вокзалу, вихованці, батьки вихованців, працівники спортивної школи.

План заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля необхідного обладнання. 2. Проведення монтажних робіт. 3. Підключення та налаштування обладнання.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Профілактиці, попередженню, запобіганню та сприянню розкриттю злочинів та правопорушень. 2.3. Налагодженню комунікації між населенням, ОМС та правоохоронними органами. 4.Спостереженню за навчально-тренувальними процесами вихованців у спортивній школі. 5. Дисциплінованості працівників.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Визначити пункти підключення до мереж електроживлення.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/185

Відповідальні підрозділи

Управління фізичноїкультури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області