• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячо–спортивний майданчик «Непоседа» (район Новий Мелітополь) Брав участь

Доданий
29.07.2020
Номер
49
Комунальне господарство

Облаштування дитячо-спортивного майданчику «Непоседа» на території соціального гуртожитку, де проживають сім’ї внутрішньо переміщених осіб, з метою організації дозвілля дітей мікрорайону дошкільного, молодшого шкільного віку для повноцінного фізичного розвитку, налагодження міжособистісної комунікації, проведення сімейного дозвілля, а також соціалізації новоприбулих сімей у місцеву громаду.

Автор проєкту
Юлія
Юлія Шаповалова
Бюджет
249 766 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Інтеркультурна (Дзержинського), 380, Мелітополь

Опис

Проблема

В районі Нового Мелітополя по вулиці Інтеркультурна, 380, знаходиться не облаштована територія поруч із будівлею, де мешкають сім’ї переселенців і розташований приватний сектор, у якому проживає багато дітей. Також варто зазначити, що поруч з гуртожитком та на найближчій території немає місць для проведення дозвілля з дітьми. Саме через відсутність безпечного дитячого майданчика орієнтовно 100 дітей зі своїми батьками змушені щоденно ходити далеко від дому на прогулянки. А діти, які можуть гратись без догляду батьків, взагалі не мають альтернативи, оскільки самі не мають можливості піти на інші майданчики, тому що вони знаходяться територіально далеко.

Мета проєкту

Створення умов для організації дозвілля дітей та дорослих. Розвиток фізичних якостей дитини, налагодження комунікацій, згуртованості громади, формування автивної життєвої позиції.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Необхідно створити місце де батьки зможуть проводити дозвілля з дітьми та покомунікувати між собою на відкритому просторі. Для цього потрібно облаштувати територію з встановленням безпечного дитячого майданчика «Непоседа», яка на цей момент не облагороджена та заростає амброзією, та якірцем повзучим. Вирішенням цієї проблеми буде облаштування території, втановивши дитячий майданчик та лавочки, що в свою чергу налагодить спілкування, забезпечить відпочинок, дозвілля дітей та дорослих. Діти приватного сектору вказаного району матимуть можливість активно розвиватись та самовдосконалюватись.

Для кого цей проєкт

Родини з дітьми, які проживають в районі Нового Мелітополя, в тому числі сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які проживають у місцевій громаді.

План заходів з реалізації проєкту

1.Прибирання та підготовка майданчика для встановлення обладнання. 2. Придбання та доставка обладнання дитячого майданчика. 3. Роботи по встановленню обладнання. 4. Урочисте відкриття (ймовірно присвятити до дня захисту дітей, 01.06.2021)

Ключові показники оцінки результату проєкту

• організація дозвілля дітей ,забезпечення фізичного розвитку, формування навичок здорового способу життя, соціально-комунікативних навичок дітей. • встановлення зв'язків між родинами-сусідами та сприяння згуртованості громади; • соціалізація новоприбулих родин внутрішньо переміщених осіб у громаду. Багато років дитячий майданчик «Капітошка» буде забезпечувати виховні потреби та потреби в спілкуванні та взаємодії.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області