• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зелена зона відпочинку "Затишок" Брав участь

Доданий
28.07.2020
Номер
46
Навколишнє середовище

Перетворення занедбаної зеленої зони на охайну зелену зону відпочинку та місце для прогулянок мешканців мікрорайону.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Петренко
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
бульв. 30-річчя Перемоги, 14, Мелітополь

Опис

Проблема

Сквер у занедбаному та непривабливому стані зі зруйнованими доріжками, використовувається як проїжа частина,а у вихідні дні там розташовуваються продавці сільгосп продукції. Відсутність будь-яких місць для паркування біля будинків по бульвару 30 річчя Перемоги 14 та 16 призводить до того, що авто паркуються на території зеленої зони, зруйновано всі насадження. Зелена зона не покрита травою і, як результат, створює бруд та пил на прилеглій території.

Мета проєкту

Створити затишну зелену зону для прогулянок шляхом благоустрою території та висадження зелених насаджень у здовж зеленої зони та по її периметру. Зручний та затишний сквер для відпочинку, доступний для всіх мешканців району. Освітленість значно поліпшить відчуття безпеки для мешканців району.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Організована та облагороджена територію зеленої зони площею близько 1500м2 стане місцем відпочинку для багатьох мешканців цього району. Освітлення скверу стимулюватиме зменшення злочинності і покращення відчуття безпеки. Велика прогулянкова доріжка по периметру зеленої зони створить зону для прогулянок для мам з візочками та дітьми, а нові охайні лави будуть місцем для відпочинку як людей похилого віку, так і багатьох мешканців навколишніх будинків. Створення рівномірного шару газону покриє незахищений грунт та захистить навколишню території від пилу та бруду.

Для кого цей проєкт

Для усіх вікових груп мешканців цього мікрорайну

План заходів з реалізації проєкту

1) Розробка та узгодження детальної проєктної документації (2 місяці) 2) Закупівля матеріалів для виконання робіт 3) Планування та розмітка території 4) Будівництво доріжок в зеленій зоні 5) Прокладка та підключення освітлення 6) Встановлення нових паркових лав та смітників 7) Завезення грунту, висадка дерев, кущів та посів трави.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Популярність серед мешканців, збільшення площі озеленення місцевості, зменшення випадків вчинення злочинів завдяки поліпшенню освітленості території.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Зелена зона є також територією де проходять міські комунальні комунікації - це вплине на конкретні точки розміщення окремих елементів проєкту

Приклади (кейси) схожих рішень

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/10/show/43 

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області