• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

НАША МРІЯ Брав участь

Доданий
27.07.2020
Номер
43
Комунальне господарство

Встановлення багатофункціонального дитячого та ігрового комплексу для зміцнення здоров’я та організації дозвілля дітей різного віку. Сучасний комплекс сприятиме активному відпочинку дітей та розвитку фізичних здібностей.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Васильєва
Бюджет
107 260 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вакуленчука, 78, Мелітополь

Опис

Проблема

Існуючий майданчик є застарілим і не охоплює різні вікові групи дітей. Він не надає можливості для фізичного та розумового розвитку у повній мірі та не є придатним для активного відпочинку дітей. Майданчик є небезпечним і потребує заміни.

Мета проєкту

Створити комфортні умови здорового та активного дозвілля для дітей різного віку( забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків).

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Демонтувати старе обладнання і встановити сучасний та безпечний багатофункціональний комплекс. Новий майданчик дозволить залучити більшу кількість дітей до активного відпочинку, надасть можливість дітям різного віку розвивати фізичні здібності та соціальні навички.

Для кого цей проєкт

для мешканців нашого мікрорайону

План заходів з реалізації проєкту

закупівля, установка дитячого вуличного ігрового обладнання, оформлення, упорядкування самого майданчика і прилеглої території, обслуговування та утримання всього комплексу

Ключові показники оцінки результату проєкту

Надійність та безпечність конструкції. Багатофункціональність, залучення дітей різного віку. Можливість активного відпочинку.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради