• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щасливі діти – здоров’я та рух! Брав участь

Доданий
27.07.2020
Номер
42
Комунальне господарство

В районі «Міжрайбаза», нажаль, дуже мало місць де діти можуть проводити своє дозвілля. Дитячий майданчик стане втіхою для багатьох дітей цього району, посприяє їх фізичному розвитку, розвитку комунікативних навичок. Діти приватного сектору дуже потребують громадських майданчиків та вашої підтримки.

Автор проєкту
Лідія
Лідія Толстікова
Бюджет
118 453 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Виноградна (Орджонікідзе), 32А, Мелітополь

Опис

Проблема

Прогулянка для молодшої дитини-ключовий елемент пізнання навколишнього середовища, для дитини більш старшої - час спілкування і спільних ігор з однолітками. Завдяки обладнанню, яке встановлюється на такі майданчики, діти можуть бігати, лазити, кататися на гірці і займатися іншими рухливими іграми на повітрі. Такі ігри не тільки гарні з точки зміцнення здоров'я, але і покращують соціальний, емоційний і психічний стандитини

Мета проєкту

Поліпшення умов життя і дозвілля дітей міста Мелітополя

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Дитячий майданчик - відмінне місце для всебічного розвитку дитини. Це не тільки місце для ігор і забав, а й важливий інструмент для фізичного, розумового, соціального і естетичного розвитку дитини. Дитячі майданчики допомагають дітям не тільки активно проводити час, ай бути товариськими. Відвідування дитячих майданчиків дає дітям можливість взаємодіяти між собою. Спілкування з однолітками в різних ігрових ситуаціях стане частиною процесу соціалізації, навчить звертати увагу на почуття і реакції інших дітей, координувати свої дії з іншими, відстоювати свою точку зору і йти на компроміс, що дуже важливо в нашчас.

Для кого цей проєкт

діти, які проживають в районі Міжрайбази Нового Мелітополя

План заходів з реалізації проєкту

1)Закупівля елементів дитячого майданчика 2)Доставка елементів дитячого майданчика 3) Монтаж елементів дитячогомайданчика.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Соціальні – залучення дітей до рухливих ігр на свіжому повітрі з однолітками.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області