• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий майданчик "Веселий дворик" Брав участь

Доданий
17.07.2020
Номер
39
Комунальне господарство

Створення ігрового дитячого майданчика у дворі багатоквартирного будинку, з метою організації дозвілля дітей дошкільного, молодшого шкільного віку

Автор проєкту
Владислав
Владислав Савінков
Бюджет
124 656 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. 50-річчя Перемоги (4-а Продольна), 26, Мелітополь

Опис

Проблема

Прогулянка та ігри з дітьми на дитячих майданчиках - обов'язковий пункт у щоденному розкладі мам. Саме там діти дихають свіжим повітрям, розвиваються, набувають навичок спілкування з однолітками. Через відсутність у дворі будинку сучасного дитячого майданчика, який би відповідав санітарним нормам, та був безпечний для дитини, близько 100 дітей зі своїми мамами змушені щоденно ходити на дитячі майданчики далеко від дому.  А діти, які вже досягли такого віку, щоб гратися у дворі будинку без догляду батьків, взагалі не мають альтернативи, оскільки самі не можуть піти з двора на інший майданчик.

Мета проєкту

Організація дозвілля дітей. Розвиток фізичних і духовних якостей особистості дитини. Пропаганда здорового способу життя. Створення умов для прояву індивідуальності в рольових іграх дітей дошкільного віку, особистого зростання молодшого шкільного віку, формування активної життєвої позиції.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Дитячі вуличні майданчики - це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання «приємного» та «корисного».  Необхідно створити таке місце, де батьки могли б спілкуватися з дітьми і між собою на свіжому повітрі, а діти при цьому грати на дитячому майданчику зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером. На дитячому майданчику пропонується встановити обладнання виробництва KinderLand: 1) ігровий комплекс «Малютка-3»  2) гойдалка "Непоседа"  3) гойдалка-балансир "Малютка"  4) лавки.

Для кого цей проєкт

Для маленьких мешканців мікрорайону та їх батьків

План заходів з реалізації проєкту

1. Придбання обладнання для дитячого майданчика 2. Доставка обладнання до м. Мелітополь. 3. Підготовка площадки для встановлення обладнання. 4. Роботи по встановленню обладнання. 5. Відкриття дитячого комплексу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Суспільна значущість проекту полягає в тому, що він сприяє активності населення, встановлює тісний зв'язок між жителями мікрорайону. Реалізація проекту дозволить поліпшити стан здоров'я дітей, знизити рівень дитячого травматизму.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області