• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Навчання на шкільному подвір’ї" На реалізації

Доданий
15.07.2020
Номер
37
Освіта

З метою створення сучасного освітнього середовища, організації навчання та дозвілля під час карантину пропонується облаштування простору для навчання на свіжому повітрі Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, який може бути використаний для проведення уроків, ранкових зустрічей, профорієнтаційних тренінгів, майстер-класів, а також для дітей, які відвідують пришкільний табір "Веселка".

Автор проєкту
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Інтеркультурна (Дзержинського), 400А, Мелітополь

Опис

Проблема

Створення сучасного освітнього середовища, організація навчання та дозвілля під час карантину є дуже актуальною проблемою сьогодення. В навчальному закладі на цей час навчається більше 1 тисячі осіб. У 2019 році Мелітопольська загальноосвітня школа №7 змінилась після проведення ремонту з утеплення. Частина внутрішнього дворику школи була викладена тротуарною плиткою, а інша частина – не використовується. (фото 1,2). Пропонується облаштування простору для навчання на свіжому повітрі (на шкільному подвір’ї), який може бути використаний для проведення уроків, ранкових зустрічей, тренінгів, майстер-класів, а також для дітей, які відвідують пришкільний табір «Веселка». Проєкт «Навчання на шкільному подвір’ї» передбачає установку металевої альтанки (розміри – 6*6*5 м.) із двосхилим дахом та дерев’яними вмонтованими лавами по периметру ( фото 3).

Мета проєкту

Облаштувати сучасний простір для навчання на свіжому повітрі незалежно від погодних умов (у внутрішньому дворику), який стане в нагоді як для проведення уроків, так і для організації дозвілля учнів, вихованців ГПД, батьківських зборів та педагогічних рад, а також для проведення заходів із учнівською молоддю району.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо установку металевої альтанки (розміри – 6*6*5 м.) із двосхилим дахом та вбудованими дерев’яними лавами по периметру, яка має два входи-виходи. Каркас- квадратний метало профіль. Відкриття простору сприятиме роботі у неформальних умовах, надасть можливість підвищити інтерес до навчання, сприятиме організації корисного дозвілля учнів та вихованців.

Для кого цей проєкт

Проєкт розрахований на створення навчального простору для учнів та вчителів, проведення різноманітних освітніх заходів як для колективу школи, так і для мешканців мікрорайону, молоді, учнів шкіл міста.

План заходів з реалізації проєкту

1) Здійснення проектних робіт. 2) Виготовлення, закупівля комплектуючих. 3) Монтаж конструкції.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1) Підвищення рівня охоплення дітей закладу та району для проведення уроків та заходів на свіжому повітрі. 2) Підвищення мотивації до навчання. 3) Створення сучасного навчального простору на шкільному подвір’ї, що найбільш актуально в період пандемії.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Подорожчання матеріалів

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області