• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Доступний спорт для молоді Мелітополя Брав участь

Доданий
15.07.2020
Номер
36
Спорт

Основною ідеєю даного проекту є популяризація та доступність спорту, фізичного розвитку та здорового способу життя незалежно від віку, статі, особливостей конституції тіла та ступеню фізичного розвитку людини, через розвиток спортивної інфраструктури та заохочення молоді до занять воркаутом, як популярним, найдоступнішим та найбезпечнішим спортивним напрямком. Спорт може і має бути безкоштовним!

Автор проєкту
Бюджет
237 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. 50-річчя Перемоги (4-а Продольна), 22/2, Мелітополь

Опис

Проблема

У районі багато житлових будинків, також є студентські гуртожитки, багато молоді та енергійних людей старшого віку. Тут є гостра потреба у якісному спортивному майданчику, де молоде покоління могло би долучатися до спорту та ЗСЖ, а не до пива та цигарок.

Мета проєкту

Безкоштовний спорт для всіх без обмежень. Заохочення населення до здорового способу життя

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Так як це район проживання для багатьох студентів, я спілкувалася з багатьма людьми, які готові підтримати ідею встановлення. Місцева громада позитивно сприймає ідею встановлення сучасного спортивного комплексу, та готова приймати активну участь у підготовці та голосуванні проекту.

Для кого цей проєкт

Для всіх людей абсолютно різних вікових категорій, фінансового статку та фізичних особливостей. На даному спортивному майданчику одночасно може займатися до 55 людей.

План заходів з реалізації проєкту

Демонтаж старих конструкцій - самостiйно  Закупка всього необхідного обладнання, та монтаж майданчика Відкриття спортивного майданчику

Ключові показники оцінки результату проєкту

Розбудова спортивної інфраструктури місті Мелітополь Подаємо здоровий приклад зростаючому поколінню Батьки займаються спортом разом з дітьми та підлітками Активний відпочинок для мешканців устого житлового району Здорове та активне середовище у районі Добра компанія офлайн

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Немає перешкод для реалізації проекту

Приклади (кейси) схожих рішень

Фото

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління фізичноїкультури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області