• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Зелений клас» ЗОШ №13 Брав участь

Доданий
15.07.2020
Номер
33
Навколишнє середовище

Організація комфортної зони відпочинку та навчання у зеленій зоні подвір'я ЗОШ №13

Автор проєкту
Юлія
Юлія Винник
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вишнева (40 років Жовтня), 84, Мелітополь

Опис

Проблема

В добу шаленого розвитку комп’ютерних технологій школярі позбавляють себе можливості спілкуватися із природою. Більшість часу учні перебувають саме у приміщенні школи та потребують практичного невимушеного зв’язку між навчальним матеріалом і реальним життям, спостерігаючи за природою та відволікаючись від віртуального світу ґаджетів. У Концепції НУШ передбачено створення відкритого та корисного освітнього простору за межами класу, що потребує додаткових матеріальних витрат.

Мета проєкту

Створення «зеленого класу» на свіжому повітрі задля поліпшення спілкування, якості навчання та стану здоров'я всіх учасників освітнього процесу ЗОШ №13.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

На подвір’ї ЗОШ №13 є чудовий міні-сквер з багаторічними рослинами, який дуже подобається учням. Проектом передбачено встановлення фліпчарту, комплекту столів з лавками для організації комфортної зони відпочинку та навчання у зеленій зоні подвір'я ЗОШ №13, що сприятиме розвитку фантазії, креативного мислення, розширенню кругозору, більш емоційному мовленню, позитивному ставленню до освітнього процесу та покращенню стану здоров'я учнів та вчителів. «Зелений клас» також може використовуватися для проведення семінарів, зборів, свят чи тематичних подій для мешканців всього району.

Для кого цей проєкт

Учні, вчителі та гості ЗОШ №13, мешканці міста.

План заходів з реалізації проєкту

1) Підбір та закупівля обладнання 2) Підготовка території 3) Монтаж обладнання 4) Урочисте відкриття «зеленого класу»

Ключові показники оцінки результату проєкту

Соціальні: підвищення рівня охоплення дітей району для проведення вільного часу на свіжому повітрі; підвищення мотивації до навчання Медичні: покращення стану здоров'я та концентрації учнів через підвищення рівня насичення організму киснем; профілактика емоційного вигорання вчителів. Екологічні: створення сучасного, неформального еко-простору для навчання; підвищення рівня екологічної свідомості підростаючого покоління, спрямованих на покращення стану навколишнього середовища.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області