• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Затишний дворик Брав участь

Доданий
14.07.2020
Номер
31
Комунальне господарство

Створення загальнодоступного, сучасного та безпечного майданчика для активного та безпечного дитячого відпочинку мешканців багатоповерхових будинків No266, No268, №270 району Залізничного вокзалу.

Автор проєкту
Людмила
Людмила Мустафаєва
Бюджет
146 002 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гетьмана Сагайдачного (Фрунзе), 266, Мелітополь

Опис

Проблема

Майданчик знаходиться на прибудинковій території трьох багатоповерхових будинків No 266, 268, 270. За 60-річну експлуатацію надвірне обладнання занедбано, поламано та зовсім відсутнє навіть дитячі гойдалки та пісочниця. Загальна прибудинкова територія цих будинків відрізняється від інших будинків достатньо великою площею, що надає можливість розміщення на такій території дитячої площадки для дітей різного віку. Завдяки цьому соціальному проекту буде надано можливість користування обладнанням дитячої площадок більше 100 квартир населеного багатоповерхового району, а також мешканцям приватного сектору. За допомогою цього соціального проекту буде приведено до ладу територію 3-х будинків, створено місце активного відпочинку, забезпечено умови для цікавого проведення вільного часу дітей та дорослих району, надана можливість виховання активної здорової молоді, популяризації здорового способу життя.

Мета проєкту

Мета цього проекту - створити комфортні умови для розвитку та активного відпочинку на свіжому повітрі дітей, підлітків та їх батьків, а також людей похилого віку шляхом покращення умов та безпечної організації спортивного та культурного дозвілля мешканців на території будинків No 266,268 та №270.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Реалізація цього громадського проекту вирішить проблеми дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку, а також спортивного розвитку різновічної молоді та батьків шляхом встановлення: - дитячого майданчика з різноманітними гойдалками, пісочницями, каруселями, гірками та ігровим комплексом.

Для кого цей проєкт

Мешканці багатоповерхових будинків та приватного сектору мікрорайону: діти дошкільного та шкільного віку, молодь, а також їх батьки.

План заходів з реалізації проєкту

1. Проектні роботи. 2. Знос аварійних дерев. 3. Підготовка майданчика. 4. Придбання та доставка нового обладнання. 5. Проведення робіт по встановленню ігрового обладнання. 6. Прибирання майданчика по завершенню робіт.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Результатом реалізації проекту буде соціальний показник: збільшення знаходження людей на свіжому повітрі, що безпосередньо позитивно впливає на стан здоров’я та розвиток людини, підвищення рівня кількості та охоплення різноманітного населення фізкультурою та спортом, підтримання здорового способу життя, відновлення спільного сімейного активного відпочинку.

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області