• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Відеозахист» вуличне відеоспостереження мікрорайонів Новий Мелітополь та Юрівки На реалізації

Доданий
11.06.2020
Номер
3
Безпека та громадський порядок

Проект спрямовано на створення умов для підвищення безпеки життя мешканців одного з віддалених районів міста – Новий Мелітополь та Юрівка – шляхом встановлення системи відеоспостереження.

Автор проєкту
Олена
Олена Мамчур
Бюджет
247 719 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Створення безпечних умов та підвищення захисту від протиправних посягань на громадян, на жаль, є нагальною суспільною потребою як для країни загалом, так і для Мелітополя зокрема. Досвід європейських країн свідчить про успішну практику використання систем відеоспостереження, і нещодавно в Україні розпочато активне встановлення відеокамер. Так, за інформацією МВС, станом на 2019 р., у м. Києві функціонують понад 6 тис. камер, Харкові – близько 1 тис., Дніпрі – 780, у Львові – 520, Одесі – 957. Інформація з наявних камер передається безпосередньо до відділу поліції, нею користуються працівники правоохоронних органів під час оперативно-розшукової діяльності. Як показує практика м. Києва та Одеси, кількість злочинів, скоєних у публічних місцях, де встановлені засоби відеоспостереження, зменшились більш ніж на 60%. Разом з тим, така діяльність поки що не знайшла достатнього поширення та практичної реалізації у всій країні, так, за інформацією Мелітопольської міської ради, станом на 01.03.2020, у нашому місті встановлено лише 145 камер відеоспостереження. Це підтверджує термінову необхідність встановлення системи відеоспостереження у віддалених районах міста Мелітополя, до яких відносяться Новий Мелітополь та Юрівка.

Мета проєкту

Створення умов для підвищення безпеки життя мешканців мікрорайонів Новий Мелітополь та Юрівка шляхом встановлення системи зовнішнього відеоспостереження.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Виходячи з суспільної активності та високого соціального запиту з питань безпеки громадян, проектом пропонується встановлення 28 IP камер. Система відеоспостереження матиме цілодобовий контроль за громадсько-доступними вуличними об’єктами. Систему відеоспостереження мікрорайонів Новий Мелітополь та Юрівка буде інтегровано з наявною системою відеоспостереження міста Мелітопольської міської ради. Також доступ до матеріалів системи буде надаватись підрозділам поліції та іншим службам оперативного реагування за вимогою. Проект сприятиме: 1. Профілактиці, попередженню, запобіганню та сприянню розкриттю злочинів та правопорушень. 2. Відстеженню маршруту переміщення правопорушників, зниклих осіб. 3. Налагодженню комунікації між населенням, ОМС та правоохоронними органами.

Для кого цей проєкт

Цільовою групою та бенефіціарами проекту стануть: • мешканці мікрорайонів Новий Мелітополь та Юрівка; • поліція міста Мелітополя.

План заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля необхідного обладнання. 2. Проведення монтажних робіт. 3. Підключення та налаштування обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Визначити пункти підключення до мереж електроживлення.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/185 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/2/show/810?fbclid=IwAR0MTocIXTCO3piB7yAeSnUkYI6CT7lMIw8dCzuvpdkxn2d4UOggz-iGx7o

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області