• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«ЛЮБИМОМУ ГОРОДУ ЧИСТЫЙ ГАЗОН» Брав участь

Доданий
14.07.2020
Номер
27
Комунальне господарство

Усунення потенційно небезпечних ситуацій, що пов'язані з вигулом собак. Підвищення рівня культури власників собак. Посилення рівня соціальної відповідальності. Зменшення кількості конфліктних ситуацій.

Автор проєкту
Наталья
Наталья Кудря
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Івана Алексєєва (Крупської), 3, Мелітополь

Опис

Проблема

На жаль, місцева інфраструктура міста не забезпечує достатні умови для вигулу домашніх тварин, господарям приходиться вигулювати своїх улюбленців в громадських парках та скверах. Часто це створює дискомфорт для інших відвідувачів громадських просторів, особливо це стосується маленьких дітей, які не завжди розуміють як правильно поводитись з тваринами.

Мета проєкту

Метою даного проекту є створення спеціальних місць для вигула домашніх тварин. Це дозволить господарям комфортна вигулювати власних улюбленців, а також убезпечить інших відвідувачів скверу від не бажаного контакту з тваринами. Створення сучасного майданчика для дресування собак у міському парку

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1. Створити мережу спеціальних смітників "Собача Вбиральня" зі змінними БІО-пакетами. 2. Завдяки встановленню «Собачих Вбиралень» у власників собак сформується стала звичка прибирати за своїм улюбленцем. 3. Наявність «Собачих вбиралень» зменшить громадський конфлікт між мешканцями міста та власниками собак, під час вигулу. 4. Вчасно прибрані собачі екскременти не несуть екологічної загрози. 5. Смітники планується встановити:три-еко-парк на Садстанції; п’ять–у парку ім.Горького; один- Авіамістечко(стадіон); один–сквер «Товари для дома» один–парк «залізничників» один – Інтеркультурна, 398 (біля стадіону ЗОШ -7) один – сквер «Дружби Народів»

Для кого цей проєкт

для всіх мешканців міста, як тих що мають домашніх улюбленців так і для тих хто їх не має але любить відпочивати у парках та скверах

План заходів з реалізації проєкту

1.Проведення інформаційної кампанії серед власників тварин; 2.Закупівля конструкції та БІО-пакетів; 3.Збір/Встановлення«Собачих вбиралень»; 4. Створення сучасного майданчику для дресування собак у міському парку: встановлення огорожі, підведення освітлення, встановлення лавок та урн, закупівля та встановлення обладнання для дресування Опитування щодо результатів проекту.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Створити мережу спеціальних смітників"Собача Вбиральня" зі змінними БІО-пакетами. 2. Завдяки встановленню «Собачих Вбиралень» у власників собак сформується стала звичка прибирати за своїм улюбленцем. 3. Наявність «Собачих вбиралень» зменшить громадський конфлікт між мешканцями міста та власниками собак,під час вигулу. 4. Вчасно прибрані собачі екскременти не несуть екологічної загрози.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області