• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

КЛАС ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ На реалізації

Доданий
14.07.2020
Номер
26
Освіта

Ураховуючи виклики сьогодення, потребу у нових підходах до організації освітнього середовища в умовах карантину, готовність педагогів до запровадження інноваційного вектору в цьому напрямку, передбачається облаштування «Класу під відкритим небом» на території ЗЗСО №23. Мешканці громади та школа зможуть використовувати простір для проведення уроків просто неба, організації концертів, кінофестивалів

Автор проєкту
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гетьмана Сагайдачного (Фрунзе), 262, Мелітополь

Опис

Проблема

У 2018 році наша школа змінила свій вигляд завдяки проведенню капітального ремонту – стала привабливим, сучасним, яскравим освітнім закладом. Це дало нам ще більший поштовх бути закладом, потрібним, цікавим для учнів, громади, бути готовими до осучаснення освітнього простору, особливо в умовах карантину. Адже сучасний, інноваційний освітній простір – нові умови, нові можливості для освіти. Ураховуючи ці виклики, вирішили створити «Клас під відкритим небом» на території школи, який мешканці громади та школа зможуть використовувати для зустрічей, організації зборів, концертів, акцій, турнірів, проведення уроків на свіжому повітрі. Проект «Клас під відкритим небом» передбачає встановлення альтанки з дерев’яною підлогою, підведення електроструму, закупівля та встановлення шкільної дошки, мішків для сидіння.

Мета проєкту

Побудувати «відкритий» клас на території СШ №23 для практичного застосування в освітній діяльності, як новий БЕЗПЕЧНИЙ освітній простір – простір для самовираження, створення креативних проектів, проведення тренінгів, майстер-класів, інтегрованих уроків, уроків у форматі співучителювання за різноманітними напрямками.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Одним із шляхів розв’язання проблеми недостатнього як БЕЗПЕЧНОГО так й ІННОВАЦІЙНОГО освітнього простору є створення «КЛАСУ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ» для проведення уроків на свіжому повітрі та спостереження за навколишнім світом. Відкриття майданчику навчить роботі у неформальних умовах, як вчителів, так і учнів, надасть можливість підвищити інтерес до навчання, сприятиме розвитку умінь правильно організовувати свій вільний час.

Для кого цей проєкт

Проект розрахований на створення оптимального робочого середовища для навчання учнів, проведення різноманітних освітніх та розважальних заходів як для колективу школи, так і для мешканців мікрорайону, молоді, учнів шкіл міста.

План заходів з реалізації проєкту

План заходів: 1) Здійснення проектно-ескізних робіт з прив’язкою до території; 2) Підготовка території; 3) Виготовлення, закупівля комплектуючих; 4) Монтаж конструкції, встановлення дошки, облаштування освітнього середовища.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Здоров’язбережувальні показники: • Створення сучасного, неформального еко-простору для навчання; • Пропагування еко-простору для проведення свого вільного часу. Соціальні показники: • Підвищення рівня охоплення дітей мікрорайону для проведення вільного часу на свіжому повітрі; • Підвищення престижу природничих наук, що вимагають розвиток спостережливості; • Підвищення мотивації до навчання.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області