• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Аrt-portal» для дитячої художньої школи Брав участь

Доданий
08.07.2020
Номер
12
Освіта

Проєкт «Аrt-portal» для дитячої художньої школи» спрямовано на забезпечення умов безперервної освіти учнів в умовах пандемії, а в перспективі й щорічних сезонних карантинів для розвитку мистецьких здібностей шляхом впровадження online платформи дистанційного навчання.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Столярова
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Героїв України вулиця, 53, Мелітополь

Опис

Проблема

На сьогоднішній день м. Мелітополі відсутні заклади, де діти можуть навчатися мистецтву online. Заклади естетичного напрямку позбавлені можливості користуватися сучасною технікою, тому не мають можливості надавати дітям сучасну освіту в online режимі. Отже, мистецькі школи виявились не готовими до переходу на дистанційне навчання. Це призводить до того, що через значні часові перерви у навчанні діти втрачають вже набуті професійні навички, а під час повернення до класу вчитель має повторювати попередні теми, замість того щоб надолужувати згаяний навчальний час. Проблема потребує вирішення в терміновому порядку – не чекаючи створення національних інтернет платформ і сервісів, програмного забезпечення, інтерактивних підручників та інших рутинних речей для шкіл інформаційного суспільства, вже сьогодні можливо мобілізувати викладачів художньої школи для роботи online.

Мета проєкту

Забезпечення умов безперервної освіти учнів художньої школи для розвитку мистецьких здібностей шляхом впровадження online платформи дистанційного навчання.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Завдяки проєкту «Аrt-portal» школа буде забезпечена сучасним спеціалізованим обладнанням для онлайн-відео трансляцій уроків. Саме завдяки online навчанню учень зможе самостійно обробляти інформацію, приймати рішення, спираючись на власні роздуми та бачення. Роль викладача полягатиме в тому, щоб стимулювати учнів до самостійних роздумів, відкриттів, заохочувати учнів малювати усвідомлено. Водночас учитель і учень залишаються учасниками цього процесу в активному діалозі. Кожна вікова група буде брати участь в окремих online-трансляціях уроків за допомогою відеохостингу YouTube. Все це відкриває нові можливості для художньої школи нашого міста. Результати реалізації проекту спрямовані на удосконалення місць загального користування освітніх просторів. Проект адаптован для вільного використання мешканцями міста. Текстова, графічна та відео інформація буде публікуватися на сторінках соц. сети школи.

Для кого цей проєкт

Цільова аудиторія – близько 200 учнів Дитячої художньої школи від 10 до 16 рр. на рік, з різних категорій сімей а саме: діти з малозабезпечених сімей; діти з інвалідністю; діти внутрішньо переміщених осіб; діти з багатодітних сімей.

План заходів з реалізації проєкту

Школа може визначати додаткові функції, що не суперечать її основному виду діяльності та законодавству. 1. Закупівля обладнання за списком згідно бюджету проєкту 2.Встановлення обладнання. 3.Встановлення та налаштування програмного забезпечення Windows10. 4. Складання розкладу занять «Аrt-portal». 5.Проведення професійних занять в онлайн-режимі. 6.Організація та проведення онлайн- конференцій, зустрічей з митцями сучасності. 7. Організація онлайн-виставок робіт учнів

Ключові показники оцінки результату проєкту

Забезпечені умови для професійної художньо-творчої реалізації дітей; підтримка обдарованих і талановитих дітей з раннього віку; здійснення інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами; здійснення творчої мистецької, інформаційної, методичної, організаційної роботи. запроваджено перше online надання початкової мистецької освіти в Мелітополі; залучений до online-трансляцій весь контингент учнів Дитячої художньої школи; поліпшено технічну базу Дитячої художньої школи.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

не всі учні можуть мати інтернет вдома; перевантаження мережі інтернет Дитячої художньої школи; не всі учні/батьки/вчителі можуть мати навички комп’ютерної грамотності. Всі ризики будуть враховані заздалегідь та максимально попереджені.

Приклади (кейси) схожих рішень

Приклади онлайн-уроків за посиланням https://www.youtube.com/c/WwwSkulptuRu/videos

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ культури Мелітопольської міської ради