• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ЕКО-ПАРК «Садстанція» Реалізований

Доданий
17.04.2019
Номер
9
Комунальне господарство

Сквер по пр. Б. Хмельницького «Садстанція» є публічним простором, де мешканці району «Житловий масив» люблять проводити час. Але, нажаль, парк далеко не є сучасним, креативним та не є місцем, куди хочеться прийти та відпочити. В першу чергу є бажання що б парк був адаптований під потреби усіх верств населення, в тому числі батьків з дітьми та людей похилого віку.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Прохіна
Бюджет
350 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вакуленчука, 55, Мелітополь

Опис

Проблема

Сквер по пр. Б. Хмельницького «Садстанція» є публічним простором, де мешканці району «Житловий масив» люблять проводити час. Але, нажаль, парк далеко не є сучасним, креативним та не є місцем, куди хочеться прийти та відпочити. Парк з таким потужним потенціалом (площа зелених насаджень близько 4 га, велика кількість алей та стежок) здається сірою плямою на карті міста. В першу чергу є бажання що б парк був адаптований під потреби усіх верств населення, в тому числі батьків з дітьми та людей похилого віку. Як мінімум можна почати з благоустрою території, а саме: встановлення зручних лавочок, освітлення входу до скверу – «ротонди», установка паркових ліхтарів, урн для сміття, облаштування прохожої території (тротуари з природніх матеріалів, арт композиції та ін.). Благоустрій зони скверу передбачає також встановлення собачих вбиралень для прибирання за собаками, які будуть складатися з інфостендів, диспенсера з безкоштовними біопакетами та сміттєвого баку. Окрім цього, станції також носитимуть функцію додаткового джерела інформування населення для популяризації культури прибирання за собаками на прогулянках. Виникла ідея створити сучасний екопарк «Садстанція».

Мета проекту

Благоустрій території скверу шляхом встановлення паркових ліхтарів, встановлення урн для сміття, лавок та станцій для прибирання за собаками на території екопарку «Садстанції» (проспект Б.Хмельницького).
Основна мета проекту – створити комфортне  для людини середовище, не порушуючи при цьому існуючі зв'язки між всіма компонентами екосфери.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Організувати комфортне місце для затишного приємного відпочинку мешканців міста.

Для кого цей проект

За задумом, екопарк «Садстанція» повинен стати громадським місцем відпочинку в районі міста, де проживає понад 20,0 тис. осіб. Він буде створений для людей різного віку та гостей міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Встановлення освітлення (паркові ліхтарі).
2. Монтаж та встановлення дерев'яних лавок.
3. Встановлення урн для сміття.
4. Встановлення станцій для прибирання за собаками.

Ключові показники оцінки результату проекту

Найперший і найпомітніший результат, що екопарк «Садстанція» отримає нове дихання та зможе приймати більше мешканців, які зможуть проводити свій вільний час, відпочивати. Звичайно буде приємніше знаходитись у затишному місці. Створення екопарку "Садстанція" збільшить кількість місць відпочинку на природі у районі «Житловий масив», збереже природнє місце. І місто отримає ще один гарний привабливий природний об’єкт європейського рівня.

Фотографії

Експертна оцінка