• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ОСВІТНІЙ ЕКО-КОМПЛЕКС РАЙОНУ ЮРІЇВКА Реалізований

Доданий
15.05.2019
Номер
71
Освіта

Облаштування спеціалізованого майданчику на свіжому повітрі для проведення позакласних заходів, освіти дорослого населення м. Мелітополя, вечорів зустрічі з певної тематики, майстерок під відкритим небом, корпоративних заходів з екологічної тематики і з залученням фахівців та спеціалістів.

Автор проєкту
Олена
Олена Гнатів
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
пров. Лютневий 2-й, 32, Мелітополь

Опис

Проблема

На сьогоднішній день гостро стоїть проблема виховання екологічно-свідомої особистості та формування культури поведінки людини у навколишньому середовищі, спрямування на практичну реалізацію, розвиток інтелектуальних здібностей, відповідальності, креативності та критичного мислення, виховання любові до рідного краю, його природи; покращення урбосистеми міста. Нова українська школа передбачає створення сучасного освітнього простору як в приміщенні закладу освіти, так і на його прилеглій території. На задоволення потреб населення району Юріївка як учнівського віку, так і дорослого населення, яке навчається впродовж життя (в рамках реалізації проекту «Місто яке навчається») цей екокомплекс задовольнить потреби громади та школи в зазначеному мікрорайоні проводити не тільки уроки на свіжому повітрі та позакласних заходів, але і здійснювати освіту дорослого населення м. Мелітополя шляхом проведення вечорів зустрічі з певної тематики, майстерок під відкритим небом та на лоні природи, корпоративні заходи з екологічної тематики і з залученням фахівців та спеціалістів. Проект «Освітній екокомплекс району Юріївка» передбачає встановлення вуличної бесідки (альтанки) на майданчику з твердим покриттям в зоні зелених насаджень Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 ММР ЗО.

Мета проекту

Побудування екокласу на території ЗОШ №22 з метою створення сучасного освітнього простору нової української школи для виховання екологічно свідомої особистості та формування поведінки людини в навколишньому середовищі, покращення урбосистем міста Мелітополя, проведення різноманітних освітніх та родинних заходів, демонстрації фільмів просто неба.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

В результаті впровадження проекту буде проведена часткова ландшафтна організація шкільної території, буде проведено опитування школярів і мешканців району Юріївка для оцінки екологічної обстановки, проведення акції з благоустрою території, розроблення маршруту екологічної стежини навколо екокласу, як складової освітнього екокомплексу. Реалізація проекту дасть змогу здійснювати еколого-просвітницьку діяльність серед мешканців міста та району Юріївка.

Для кого цей проект

Проект розрахований для створення сучасного освітнього простору нової української школи для виховання екологічно свідомої особистості та формування поведінки людини в навколишньому середовищі, покращення урбосистем міста Мелітополя, проведення різноманітних освітніх та родинних заходів, демонстрації фільмів просто неба для учнів ЗОШ №22 , здійснювати освіту дорослого населення району Юріївка.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1) Створення проектно-кошторисної документації, ескізу;
2) Влаштування та замощення долівки тротуарною плиткою;
3) Виготовлення та встановлення альтанки;
4) Влаштування освітньої локації для відвідувачів екокомплексу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні показники:
1) Покращення показників здоров'я учнів через перебування на свіжому повітрі під час занять в екокомплексі;
2) Підвищення рівня мотивації щодо вивчення навчальних предметів через зв'язок з природою;
3) Здійснення еколого-просвітницької діяльності серед мешканців району Юріївка:
4) Покращення урбосистеми міста Мелітополя;.
Здоров’язбережувальні показники:
1) Створення сучасного освітнього простору нової української школи для зміцнення здоров’я мешканців
2) Залучення учнів та мешканців до проведення здоров'язберігаючих та екологічних акцій.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради