• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЕКРАН - ЗВ’ЯЗОК З СУЧАСНОЮ КУЛЬТУРОЮ МІСТА Реалізований

Доданий
14.05.2019
Номер
63
Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології

Проект передбачає встановлення LED-екрану в сквері «Молодіжний» та його адміністрування на базі Центру дитячої та юнацької творчості «Факел», на якому буде транслюватись інформація про загальноміські заходи, концерти, події. Це створить можливість організовувати загальноміські фан-зони при проведенні різного рівня змагань і подій, молодіжні акції, а також кіноперегляд під відкритим небом.

Автор проєкту
Бюджет
350 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Інтеркультурна (Дзержинського), 424, Мелітополь

Опис

Проблема

Район міста «Новий Мелітополь», в якому проживають приблизно 65 тисяч жителів, відноситься до віддаленої частини м. Мелітополя. Жителі цього району мають проблему низького рівня організованого дозвілля та недостатню обізнаність про заходи, які проводяться в місті. Значна кількість жителів не знають, як з користю для себе провести вільний час, тому їх дозвілля набуває характеру стихійності, некерованості, що має негативні соціальні наслідки (зростання алкоголізму і наркоманії, злочинності та ін.). Невміння змістовно і з користю для себе й оточуючих організувати дозвілля — показник низької культури людини, що призводить до низької громадянської активності, недовіри до влади й соціальної пасивності жителів цього району.

Мета проекту

Сприяти подоланню соціальної пасивності й підвищенню рівня залученості в культурне життя міста жителів віддаленого району Нового Мелітополя шляхом установки та адміністрування LED – екрану в сквері «Молодіжний» по вулиці Інтеркультурна, 424.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для розв`язання проблеми пропонуємо встановити в сквері за сценою LED – екран та забезпечити його адміністрування авторським колективом проекту на базі центру дитячої та юнацької творчості «Факел».
Це допоможе, жителям віддаленого району, долучитись до культурних подій міста, урізноманітнити творче спілкування, популяризувати багатонаціональну культурну спадщину, взаємозбагачення культурних традицій. Дозволить організовувати загальноміські фан-зони при проведенні різного рівня змагань і подій, молодіжні акції. Завдяки можливості перегляду фільмів та мультфільмів для всієї родини, з українськими субтитрами, будуть створені умови змістовного сімейного дозвілля городян.

Для кого цей проект

Мелітопольці всіх вікових груп і гості нашого міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовка й узгодження проекту (дозвіл для проведення робіт);
2. Презентація мешканцям ескізу того, як буде виглядати сквер з екраном;
3. Закупівля обладнання;
4. Доставка обладнання;
5. Монтаж обладнання;
6. Урочисте відкриття (презентація програми організації сімейного дозвілля).
7. Подальше адміністрування контенту.

Ключові показники оцінки результату проекту

- виявлені й ефективно вирішені проблеми й задоволення потреб членів територіальної громади Мелітополя на локальному рівні за безпосередньої участі жителів віддаленого району міста «Новий Мелітополь»;
- поліпшені умови проживання та організації дозвілля городян у віддаленому районі міста «Новий Мелітополь»;
- підвищений рівень довіри й взаєморозуміння в міській громаді.

Фотографії

Експертна оцінка