• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Здорова дитина – майбутнє України Брав участь

Доданий
11.05.2019
Номер
42
Спорт

В наявності є сучасний спортивний майданчик від БО «Братів Кличко», але відсутнє якісне обладнання для зміцнення всіх груп м’язів та кардіосистеми (тренажери), якими б могли користуватися всі бажаючі незалежно від віку. Майданчик з тренажерами є життєвою необхідністю кожної школи. Без них неможливе формування здорової дитини, розвитку її фізичних можливостей, витривалості.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Бахмет
Бюджет
146 420 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Сагайдачного Гетьмана (Фрунзе), 262, Мелітополь

Опис

Проблема

Загальнодоступний спортивний майданчик з тренажерами являє собою місце реалізації фізичних потреб людини будь-якого віку, де через заняття на свіжому повітрі відбувається не тільки зміцнення здоров’я та імунітету, а також покращення настрою та психологічного стану. Крім того, враховуючи вартість відвідування тренажерних залів, безкоштовний та загальнодоступний спортивний майданчик на свіжому повітрі буде чудовим подарунком для всіх мешканців мікрорайону. Отож, забезпечення сучасним тренажерами дітей та дорослих мікрорайону з метою організації занять фізкультурою та спортом на свіжому повітрі, якісного проведення дозвілля з однолітками та батьками забезпечить зміцнення організму всіх мешканців мікрорайону незалежно від віку. спортивного майданчика, не вирішує проблему зміцнення всіх груп м’язів. Тому необхідне встановлення спортивних тренажерів, якими б могли користуватися всі бажаючі незалежно від віку.

Мета проекту

Формування навичок здорового способу життя, профілактика шкідливих звичок, формування культури здоров’я учнів та вчителів, формування ціннісного ставлення до себе, відповідального ставлення до свого здоров’я, реалізація фізичного потенціалу дитини, вчителя, члена громади.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Загальнодоступний спортивний майданчик з тренажерами являє собою місце реалізації фізичних потреб людини будь-якого віку, де через заняття на свіжому повітрі відбувається не тільки зміцнення здоров’я та імунітету, а також покращення настрою та психологічного стану. Крім того, враховуючи вартість відвідування тренажерних залів, безкоштовний та загальнодоступний спортивний майданчик на свіжому повітрі буде чудовим подарунком для всіх мешканців мікрорайону. Отож, забезпечення сучасним тренажерами дітей та дорослих мікрорайону з метою організації занять фізкультурою та спортом на свіжому повітрі, якісного проведення дозвілля з однолітками та батьками забезпечить зміцнення організму всіх мешканців мікрорайону незалежно від віку.
Реалізація проекту забезпечить:
• зміцнення здоров’я дітей, організацію корисного дозвілля для учнів, членів їх родин, працівників закладу та мешканців мікрорайону;
• підвищення якості навчально-виховного процесу під час проведення уроків
фізичної культури;
• формування навичок здорового способу життя.

Для кого цей проект

Бенефіціарами проекту є учні (500 чол.), вчителі (45 чол.), батьки та інші представники родини учнів, мешканці мікрорайону (понад 1500 осіб)

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

План заходів:
1) Здійснення проектно-ескізних робіт з прив’язкою до території;
2) Підготовка території;
3) Виготовлення, закупівля комплектуючих;
4) Засипка майданчика відсівом;
5) Встановлення тренажерів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність
Загальнодоступний спортивний майданчик з тренажерами являє собою місце реалізації фізичних потреб людини будь-якого віку, де через заняття на свіжому повітрі відбувається не тільки зміцнення здоров’я та імунітету, а також покращення настрою та психологічного стану. Крім того, враховуючи вартість відвідування тренажерних залів, безкоштовний та загальнодоступний спортивний майданчик на свіжому повітрі буде чудовим подарунком для всіх мешканців мікрорайону.

Фотографії

Експертна оцінка