• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Клас під відкритим небом" Брав участь

Доданий
11.05.2019
Номер
41
Освіта

Ураховуючи потребу у нових підходах до організації освітнього середовища, недостатню готовність педагогів до запровадження інноваційного вектору в організацію освітнього середовища, передбачається облаштування «Класу під відкритим небом» на території СШ №23, який мешканці громади та школа зможуть використовувати для відпочинку, зустрічей, організації зборів, концертів, турнірів просто неба.

Автор проєкту
Інна
Інна Покуса
Бюджет
228 582 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Сагайдачного Гетьмана (Фрунзе), 262, Мелітополь

Опис

Проблема

У 2018 році наша школа змінила свій вигляд завдяки проведенню капітального ремонту – стала привабливим, сучасним, яскравим освітнім закладом. Це дало нам ще більший поштовх бути закладом, потрібним, цікавим для учнів, громади, бути готовими до осучаснення освітнього простору. Адже сучасний, інноваційний освітній простір – нові умови, нові можливості для освіти. Ураховуючи ці виклики, вирішили створити «Клас під відкритим небом» на території школи, який мешканці громади та школа зможуть використовувати для зустрічей, організації зборів, концертів, акцій, турнірів, проведення уроків на свіжому повітрі. Проект «Клас під відкритим небом» передбачає монтаж плиточного покриття навколо еко-простору, висівання зеленого газону, монтаж навісної конструкції, встановлення лавок-трансформерів.

Мета проекту

Побудувати «відкритий» клас на території СШ №23 для практичного застосування в освітній діяльності, як новий освітній простір – простір для самовираження, створення креативних проектів, проведення тренінгів, майстер-класів, інтегрованих уроків, уроків-співучителювання за різноманітними напрямками.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Одним із шляхів розв’язання проблеми недостатнього інноваційного освітнього простору є створення «Класу під відкритим небом» для проведення уроків на свіжому повітрі та спостереження за навколишнім світом. Відкриття майданчику навчить роботі у неформальних умовах, як вчителів, так і учнів, надасть можливість підвищити інтерес до навчання, сприятиме розвитку умінь правильно організовувати свій вільний час.

Для кого цей проект

Проект розрахований на створення оптимального робочого середовища для навчання учнів, проведення різноманітних освітніх та розважальних заходів як для колективу школи, так і для мешканців мікрорайону, молоді, учнів шкіл міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

План заходів:
1) Здійснення проектно-ескізних робіт з прив’язкою до території;
2) Підготовка території;
3) Виготовлення, закупівля комплектуючих;
4) Монтаж конструкції, доріжки, висадка газону.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні показники:
1) Підвищення рівня охоплення дітей мікрорайону для проведення вільного часу на свіжому повітрі;
2) Підвищення престижу природничих наук, що вимагають розвиток спостережливості;
3) Підвищення мотивації до навчання
Здоров’язбережувальні показники:
1) Створення сучасного, неформального еко-простору для навчання;
2) Пропагування еко-простору для проведення свого вільного часу.

Фотографії

Експертна оцінка