• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Хендмейдери - шлях від хобі до бізнесу Брав участь

Доданий
04.05.2019
Номер
36
Культура

Проект спрямований об’єднати хендмейдерів, людей різного віку навколо ідеї творчості. В рамках проекту буде закуплене виставкове обладнання та проведені освітні тренінгі «Нові можливості і перспективи самозайнятості», тим будуть створені сприятливі умови для самовираження та самореалізації творчого потенціалу майстрів, збереження культурної спадщини та гармонійного розвитку творчих ініціатив

Автор проєкту
Наталя
Наталя Альохіна
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
пл. Перемоги, 4, Мелітополь

Опис

Проблема

В нашому місті народним промислом та хенд-мейдом захоплюється велика кількість людей. Проблема відсутності сприятливих умов для самовираження та самореалізації творчого потенціалу майстрів призводить до втрати культурної спадщини та гармонійному розвитку творчих ініціатив. Причина виникнення проблеми полягає:
— по-перше у відсутності обладнаних виставкових майданчиків, можливості спілкування, ділитись навичками та підвищувати свою кваліфікацію;
— по-друге у відсутності правових знань спрямованих на подолання безробіття і стимулювання самозайнятості серед майстрів, які займаються народними промислами та хенд-мейдом.
Саме тому для вирішення проблеми необхідно закупити виставкове обладнання (столи, стільці, скатертини, банери та шарфи з логотипами Мелітополя й майстрів), провести серію освітній тренінгів спрямованих на підвищення рівня зайнятості та самозайнятості населення (насамперед молоді та осіб з інвалідністю), шляхом розвитку традиційних народних промислів і ремесел.

Мета проекту

Створити сприятливі умови для самовираження та самореалізації митців різного віку шляхом закупівлі виставкового обладнання та проведення освітніх тренінгів «Нові можливості і перспективи самозайнятості хендмейдерів».

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо:
1. Провести серію освітніх тренінг для майстрів «Нові можливості і перспективи самозайнятості»
2. Закупити виставкове обладнання.
3. Організувати проведення окремих заходів (майстер класів) із поєднанням різнопланових мистецьких напрямків, де кожен стане мешканцем одного спільного середовища під назвою мистецтво!
Проведене безкоштовне навчання допоможе отримати навички самопрезентації. На основі здобутих знань та інструментів – майстри отримають можливість старту бізнесу в сфері народних ремесел і хенд-мейду, що в свою чергу допоможе заробляти і надасть фінансову незалежність.
Закуплене виставкове обладнання створить умови для самовираження та самореалізації творчого потенціалу майстрів, а також надасть можливості передачі досвіду і знань.

Для кого цей проект

Мелітопольці всіх вікових груп і гості нашого міста

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Провести серію освітніх тренінг для майстрів «Нові можливості і перспективи самозайнятості хендмейдерів» це:
- Що таке хендмейд і як на ньому заробити?
- Робимо бізнес "своїми руками": нові можливості ринку хенд-мейд в Україні.
- Бізнес план. Хенд-мейд на експорт.
2. Закупити виставкове обладнання.
3. Організувати проведення окремих заходів (майстер класів) із поєднанням різнопланових мистецьких напрямків, де кожен стане мешканцем одного спільного середовища під назвою мистецтво!

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні:
- на основі здобутих знань та інструментів майстри отримають фінансову незалежність, тому що робота-хобі допоможе заробляти, тим самим збільшаться надходження до бюджету;
Соціальні:
- підвищіть рівень зайнятості та самозайнятості населення (насамперед молоді та осіб з інвалідністю);
- підвищіть рівень довіри й взаєморозуміння в міській громаді.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління культури та молоді Мелітопольської міської ради Запорізької області