• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відпочинок на «Ура!» у Лісопарку 2 Брав участь

Доданий
25.04.2019
Номер
21
Комунальне господарство

Лісопарк – зелений острівок відпочинку для нас. Зробимо його екологічно чистим та більш комфортним для дозвілля громадян і гостей міста, а саме: збільшимо кількість облаштованих місць для цивілізованого відпочинку, які будуть обладнані альтанками зі столами та лавочками, мангалами, ліхтарями, контейнерним майданчиком і урнами для збору сміття та встановленням веб-камер з он-лайн переглядом

Автор проєкту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Чкалова, 1, Мелітополь

Опис

Проблема

У 2019 році в рамках проекту «Відпочинок на «Ура!» у Лісопарку» було встановлено 11 альтанок та мангалів і тепер ми маємо чудове місце для відпочинку у зеленій зоні куди можна виїхати на пікнік. Це місце користується попитом і бажаючих дуже багато, але нажаль не всім охочим вистачає місця. Модернізація облаштованої комфортної зони для пікніків, а також ремонт вже існуючих альтанок – це вихід для вирішення цієї проблеми. Встановлення ліхтарів дозволить відпочиваючим проводити більше часу на свіжому повітрі незважаючи на пізній час. Збільшення кількості урн для сміття – дасть змогу покращити екологічну ситуацію в заповідній зоні. А встановлення веб-камер з он-лайн переглядом дозволить відстежувати людей, які цілеспрямовано пошкоджувати альтанки та наносять шкоду навколишньому середовищу вирубуючи дерева.

Мета проекту

Метою нашого проекту є розширення зони комфортного відпочинку, а також фарбування та ремонт вже існуючих альтанок. У 2019 році були встановлені альтанки та мангали, але бажаючих дуже багато та усім охочим не вистачає місця. Збільшення кількості альтанок – це вирішення цієї проблеми і можливість надати більшій кількості людей відпочити від метушні міста на природі. Освітлення зони відпочинку дозволить відпочиваючим проводити більше часу на свіжому повітрі незважаючи на пізній час. Обладнавши контейнерний майданчик та збільшення кількості урни для збору сміття – дасть змогу відпочиваючим складати сміття у баки і не залишать на місці відпочинку. Встановлення веб-камер з он-лайн переглядом дозволить відстежувати людей, які цілеспрямовано пошкоджувати альтанки та наносять шкоду навколишньому середовищу вирубуючи дерева.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Модернізація вже облаштованої зони для сімейного дозвілля, обладнаної супутніми елементами: антивандальними столами та лавками з навісами, стаціонарними мангалами, контейнерним майданчиком та урнами для збору сміття, освітленням місць з альтанками та встановлення 7 веб-камер з он-лайн переглядом

Для кого цей проект

Для мешканців та гостей міста Мелітополя.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Обговорення з керівництвом міста зон для встановлення додаткових альтанок і мангалів, контейнерного майданчика та урн для збору сміття.
2. Погодження місць для встановлення веб-камер та освітлення з Виконкомом, Міськсвітлом та МГРЕС.
3. Провести роботу з провайдерами Інтернету в місті Мелітополі (район Лісопарку) щодо встановлення веб-камер камер з он-лайн переглядом.
4. Виготовлення та встановлення додаткових альтанок, мангалів та майданчика для сміття.
5. Погодження умов вивозу сміття з відповідними службами.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменшення забруднення Лісопаркової зони для відпочинку, запобігання вирубці дерев, збереження рослинних насаджень та фауни Природоохоронної зон.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області