• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мобільний Art-коридор Реалізований

Доданий
19.04.2019
Номер
13
Культура

З поміж чималої кількості молодих художників Мелітополя, переважна більшість немає жодної змоги на фінансування власних виставок.
Даний проект створює можливість молодим художникам безкоштовно виставляти свої роботи, робити тематичні виставки, різноманітні презентації та імпрези, майстер класи для тих, хто хотів би почати малювати.

Автор проєкту
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гагаріна, 9А, Мелітополь

Опис

Проблема

З поміж чималої кількості молодих художників Мелітополя, переважна більшість немає жодної змоги на фінансування власних виставок. Здебільшого презентують свої роботи фінансово незалежні митці. Пробитися молодому таланту надважко.
Даний проект створив би можливість молодим художникам Мелітополя безкоштовно виставляти свої роботи, робити тематичні виставки, різноманітні презентації та імпрези, майстер класи для тих, хто хотів би почати займатися мистецтвом.

Мета проекту

Основна мета проекту полягає в розвитку мистецтва в Мелітополі, у налагодженні цільових зв'язків з громадськістю. Мобільний Art-коридор зустріне представників ЗМІ, фахівців, членів громадськості та дозволить широкому загалу дізнатися про мистецтво та молодих митців Мелітополя. В рамках роботи мобільних виставок будуть працювати майстер-класи, конференції та семінари (безкоштовно) для бажаючих займатися мистецтвом.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Сьогодні молоді художники Мелітополя практично не мають змоги отримувати зворотній зв’язок зі споживачем, глядачем. У нашому місті немає достатньої кількості арт-майданчиків для молоді, всього того, що дає можливість говорити про розвиток мистецтва, його майбутнє.

Смисловий посил створення Мобільного Art-коридору говорить про готовність молодих митців Мелітополя продовжувати свою діяльність, презентувати свої роботи та, навіть, проводити навчання для бажаючих займатися мистецтвом.

Для кого цей проект

Для жителів Мелітополя, які бажають займатися мистецтвом.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбати необхідне обладнання, організовувати мобільні виставки два рази на рік. До програми роботи Мобільного Art-коридору увійде проведення майстер-класів, семінарів тощо.

Ключові показники оцінки результату проекту

Існування Мобільного Art-коридору допоможе підвищити імідж Мелітополя та загальну культуру громадян нашого міста.

Експертна оцінка