• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ПРОДОВЖУЄМО ВІДНОВЛЕННЯ «ПІШОХІДНОЇ АРТЕРІЇ» РАЙОНУ НОВИЙ МЕЛІТОПОЛЬ Брав участь

Доданий
18.04.2019
Номер
12
Дорожнє господарство

Відновлення тротуару по вул. Академіка Корольова (колишня вул. Куйбишева) від буд. №7 по вул. Гагаріна (навпроти ЗОШ №7) до вул. Інтеркультурна.

Автор проєкту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Корольова Академіка (Куйбишева), 131, Мелітополь

Опис

Проблема

Тротуар по вул. Академіка Корольова є «пішохідною артерією» району Новий Мелітополь, бо забезпечує сполучення мешканців міста до всіх соціально значущих об’єктів (гімназії №9, ЗОШ №7, ПТУ №37, амбулаторії, відділення УПСЗН), магазинів, ринків, аптек, транспортних зупинок, багатоквартирних будинків та приватного сектору.
У 2018 році, завдяки активній підтримці мешканців міста, відбулося відновлення тротуару по вул. Академіка Корольова, але, через обмежену суму бюджету проекту, лише частково.
Незавершена ділянка "пішохідної артерії" знаходиться у незадовільному стані та створює суттєві незручності для пересування мешканців і гостей міста.

Мета проекту

Створення зручних та комфортних умов для пересування мешканців до усіх соціально значущих об′єктів району Новий Мелітополь, що особливо важливо для дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується продовжити відновлення пішохідної зони по вул. Академіка Корольова (колишня вул. Куйбишева) з укладанням тротуарної плитки та бордюрного каменю від буд. №7 по вул. Гагаріна (навпроти ЗОШ №7) до вул. Інтеркультурна.

Для кого цей проект

Цей проект для мешканців та гостей району Новий Мелітополь.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Підготовчі та ремонтні роботи по укладанню тротуарної плитки та бордюрного каменю незавершеної ділянки пішохідної зони по вул. Академіка Корольова, починаючи від буд. №7 по вул. Гагаріна (навпроти ЗОШ №7) до вул. Інтеркультурна.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення рівнів благоустрою та безпеки мешканців міста Мелітополя, що позитивно вплине на імідж міста і громади в цілому.

Фотографії

Експертна оцінка