Статус:
Тип:
Бюджет
10000 200000 грн
Скинути
 • Спорт

  Клич друзів - граймо в футбол! Арена для дружньої громади Брав участь

  Учні СШ №23 провели опитування мешканців мікрорайону про улюблені місця спортивного відпочинку родини. Виявилося, 82 % опитаних респондентів надають перевагу відпочинку на спортивному майданчику школи, зазначивши, що не створено умов для гри у футбол. Громада мікрорайону як і учні зацікавлені у реконструкції футбольного майданчику для заняття активними видами спорту.

  Автор проекту
  Олена Василівна Тюріна
  Олена Тюріна
  бюджет 50 000 грн.
  Проголосувало 34
 • Спорт

  Students Fighting Championship Брав участь

  Перший регіональний турнір зі змішанних єдиноборств між студентами чотирьох ВНЗів. Турнір планується проводитися щорічно із виходом до рівня «Всеукраїнський турнір». Тобто, наше місто може стати «першопрохідцем» у такому руслі, як щорічні Всеукраїнські спортивні змагання серед ВНЗів.

  Автор проекту
  Євген Андрійович Трубкін
  Євген Трубкін
  бюджет 130 000 грн.
  Проголосувало 6
 • Культура та туризм

  "Ми разом"- газета про інтеркультурний Мелітополь та адаптацію вимущених перееленців" Відхилений

  Пропонується відновити видання газети «Ми разом», що відображала міжкультурну різноманітність міста, і розширити її тематику на життя вимушених переселенців, проблеми, що стоять перед ними, та способи їх вирішення.

  Автор проекту
  Валерія Валеріївна Вовк
  Валерія Вовк
  бюджет 156 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Дорожнє господарство

  Брендові вказівники з назвами вулиць на роздоріжжях Мелітополя Брав участь

  Система інформаційного знакування міста є зручним вирішенням проблеми, що пов’язана з перейменуванням вулиць Мелітополя: городянам і гостям міста, складно орієнтуватися у міському просторі, люди даремно втрачають свій час у пошуках необхідної адреси. Тому пропонуємо встановити вказівники з найменуванням вулиць на основних роздоріжжях Мелітополя, а їх особливий дизайн висвітлить бренд міста.

  Автор проекту
  Тетяна Вікторівна Солов'ян
  Тетяна Солов'ян
  бюджет 86 460 грн.
  Проголосувало 16
 • Комунальне господарство

  Студентський сквер Брав участь

  Проект передбачає благоустрій території скверу, який є комунальною власністю, розташованого поблизу головного корпусу МДПУ ім. Богдана Хмельницького, а також знаходиться поруч зі сходами, які ведуть до площі Перемоги (одне з найгарніших і мальовничих складових міста і його візитна картка).

  Автор проекту
  Наталя Миколаївна Туровцева
  Наталя Туровцева
  бюджет 200 000 грн.
  Проголосувало 449
 • Комунальне господарство

  Мелітопольський годинник Брав участь

  Проектом передбачене встановлення годинника на центральній арці Мелітополя, що нестиме як естетичне, так і практичне значення для мешканців та гостей міста. Поява нового об’єкту архітектури в місці масового скупчення людей в Мелітополі підвищить до нього увагу мешканців та гостей міста. Мелітопольський годинник з деревом інтеркультурності на циферблаті стане символом об’єднання громади.

  Автор проекту
  Сергій Олександрович Луценко
  Сергій Луценко
  бюджет 115 000 грн.
  Проголосувало 24
 • Культура та туризм

  «Кінотеатр під відкритим небом» у міському парку На реалізації

  Безкоштовна трансляція кінопоказів різних напрямків з залученням фахівців та обговоренням актуальних питань у невимушеній обстановці серед пейзажів міського парку.

  Автор проекту
  Ольга Анатоліївна Звєрєва
  Ольга Звєрєва
  бюджет 200 000 грн.
  Проголосувало 827
 • Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології

  "СОЛНЕЧНОЕ ДЕРЕВО"- устройство для подзарядки мобильных телефонов. Брав участь

  Установка «Солнечное дерево» – устройство на солнечных батареях, которое производит электричество из солнечного света и дает возможность заряжать мобильные телефоны и другие гаджеты. Если у пользователя вдруг неожиданно разрядился телефон, его можно легко подключить к станции, а на удобных лавочках не только пообщаться, но и отдохнуть.

  Автор проекту
  Ірина Михайлівна Славова
  Ірина Славова
  бюджет 200 000 грн.
  Проголосувало 12
 • Культура та туризм

  Проект «ДВОР - «Давай Вместе Организуем Радость» Брав участь

  Проектом, предусматривается приобретение 3 комплектов звукоусилительной аппаратуры для трёх детско-юношеских клубов, расположенных в разных микрорайонах города. Благодаря реализации проекта планируется создать 3 зоны уличного досуга на дворовых площадках ближайших жилых домов для детей и подростков вместе с их родителями в каникулярное, праздничное время и выходные дни

  Автор проекту
  Наталя Володимирівна Коз'якова
  Наталя Коз'якова
  бюджет 198 000 грн.
  Проголосувало 58
 • Транспорт

  Залізничний трамвай Відхилений

  За узгодженням з Придніпровською дирекцією ПАТ "Укрзалізниця" Запустити з/д лінію сполученням ст.Обільне - завод Моторний з зупинками: військове містечко - локомотивне депо - залізничний вокзал - Автовокзал - Поліклініка №3 - вул.Лесі Українки - Південний переїзд - Моторний завод. І у зворотньому напрямку

  Автор проекту
  Вадим Олексійович Чилікін
  Вадим Чилікін
  бюджет 200 000 грн.
  Проголосувало 0
 • Культура та туризм

  Вуличне фортепіано в інтеркультурному колориті Відхилений

  Проектом передбачено створення інтеркультурного вуличного піаніно,що поєднає в собі мистецтво та інтеркультурність.Інструмен буде символом рівності:кожен зможе музикувати просто неба.Інтеркультурне дерево «укриватиме» піаніно від непогоди,буде символом захисту людей різних національностей.Привабливий інструмент притягуватиме увагу гостей міста,а його функціональна особливість об’єднуватиме громаду

  Автор проекту
  Оксана Сергеевна Марчук
  Оксана Марчук
  бюджет 39 456 грн.
  Проголосувало 0
 • Безпека та громадський порядок

  Тренировочный центр оказания первой домедицинской помощи Брав участь

  Приобретение теоретических знаний и практических навыков в оказании первой домедицинской помощи - вот что является основной целью организации данного тренировочного центра. В современном мире, такое обучение является необходимым для всех слоев населения, ведь только решительные и осознанные действия могут спасти чью-то жизнь.

  Автор проекту
  Дмитрий Викторович Кравцов
  Дмитрий Кравцов
  бюджет 48 940 грн.
  Проголосувало 5