• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Затишний простір для людей поважного віку по вул.Гагаріна. На реалізації

Доданий
14.04.2018
Номер
91
Комунальне господарство

Створення комфортних місць відпочинку для людей похилого віку (пенсіонерів, ветеранів, героїв праці, осіб з інвалідністю): встановлення лавок, прокладання доріжок плиткою, розміщення урн для збору сміття.

Автор проекту
Олександр
Олександр Беспалов
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Гагаріна, Мелітополь

Опис

Проблема

Всім відомий вираз "Молодим скрізь у нас дорога, старим людям скрізь у нас пошана" сьогодні здебільшого працює тільки у першій своїй частині.

З турботою про майбутнє покоління жителів країни та встановлення дитячих та спортивних майданчиків, ми все частіше забуваємо про людей, які створили фундамент для розвитку нашої держави: про пенсіонерів, ветеранів, героїв праці, для яких сьогодення – це відпочинок біля свого будинку є чи найголовнішою радістю у житті. Вони не потребують багато – достатньо комфортної лавочки, доглянутої клумби, зручного тротуару та дороги, встановленої урни. Саме це нескладне обладнання відсутнє в повній мірі на вул.Гагаріна.

Мета проекту

Турбота про соціальну категорію жителів нашого міста - створення комфортних умов для зручного пересування та затишного відпочинку для людей поважного віку, серед яких хворі пенсіонери, ветерани війни, герої праці, особи з інвалідністю.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Сучасні доріжки, викладені плиткою, дозволять зручно пересуватись людям похилого віку, які здебильшого мають ослаблене здоров'я (в т.р. вади опорно-рухливого апарату), запобігти травмам та каліцту, які в вкрай небезпечні для життя особам віком від 60 років. Нові, зручні та комфортні лавки нададуть можливість затишно відпочивати та більше часу знаходитись на свіжому повітрі, що корисне впливає на самопочуття та настрій старої людини. Урни допоможуть зберігати чистоту та порядок, забеспечуючи екологічну турботу за навколишним середовищем.

Для кого цей проект

В першу чергу для людей поважного віку: пенсіонерів, ветеранів війни, героїв праці, осіб з інвалідністю, а також для всіх мешканців мікрорайону Н.Мелітополь.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Розроблення проектно-кошторисної документації.
2. Моніторинг постачальників обладнання.
3. Закупівля та доставка обладнання.
4. Укладання тротуарної плитки.
5. Монтаж лавок та урн.
6. Урочисте відкриття.

Ключові показники оцінки результату проекту

Піклування про соціальну категорію мешканців поважного віку, підвищення рівня благоустрою міста, екологічний захист навколишнього середовища - все це вкрай позитивно впливає на імідж громади в цілому.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради