• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасна зупинка "Ліцей №19" Брав участь

Доданий
14.04.2018
Номер
88
Комунальне господарство

Сучасна автобусна зупинка - вимога не тільки часу, але й законодавства України. Все, що необхідно людині в такому місці - лава, навіс або інша споруда з дахом та стінами для захисту від дощу та вітру. Біля Мелітопольської гімназії №19, сучасного звкладу освіти, не вистачає зупинки, яка б зустрічала учнів зранку , а громадянам мікрорайону забезпечувала комфортне очікування свого транспорту.

Автор проекту
Бюджет
55 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Ломоносова, 151, Мелітополь

Опис

Проблема

Проблема сучасних, відремонтованих автобусних зупинок стоїть гостро в кожному місті. Через зупинку по вулиці Ломоносова 151 в місті Мелітополь кожного дня проходять маршрути до залізничого вокзалу та авіамістечка, висаджуючи багато школярів, які відвідують Мелітопольську гімназію №19 , дітей з батьками до дитячого садку та мешканців цього мікрорайону. На зупинці, яка існує зараз, важко сховатися від дощу та вітру, тому що вона не оснащена боковими стінками та знаходиться на необлаштованому асфальтом майданчику. Люди, які направляються на вокзал, опиняються не в комфортних умовах, тому що решту своєї подорожі приходиться продовжувати мокрими. Учні, очікуючи своєї маршрутки, так само опиняються в незручному становищі.Тим більше,що маршрутка до авіамістечка ходить не так часто і її приходиться чекати найдовше.
Маршрутки в цьому місці зупиняються зовсім не поруч самої зупинки, а дуже часто перед нею. Подорожуючим приходиться стояти не під навісом зупинки, а під відкритим небом. Тому і це відіграє не останню роль.
Жодна сучасна локація не обходиться і без Wi-Fi зони. Про автобусні зупинки варто подумати. В нашому місті є тільки декілька таких місць з безкоштовним інтернетом. Хотілося б забезпечити не просто комфортне перебування людей на зупинці, а ще й допомогти швидко вирішувати необхідні питання, користуючись мережею, відчувати себе сучасними громадянами свого соліття.

Мета проекту

За мету ми ставимо перед собою встановлення сучасного зупинкового комплексу, який захистить подорожуючих від несприятливих погодних умов, дасть змогу перепочити по дорозі додому,зустрічатиме зранку учнів та колективи гімназії та дитячого садку , проводжатиме подорожуючих, які направляються до залізничного вокзалу. Ця автобусна зупинка зможе покращити зовнішній вигляд проїзжої частини та прилеглої до гімназії території, осучаснити цю місцевість, яка знаходиться майже при в'їзді в місто Мелітополь і є першим враженням у гостей.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Завдяки громадському проекту планується отримати змогу закупити автобусну зупинку з лавами, урною, зі встановленням Wi-Fi зони. Пропонується також викласти навколо комплексу тротуарну плитку. Зупинка має бути з полікарбонатними напівпрозорими стінками, дахом,металевою основою.

Для кого цей проект

Громада та жителі мікрорайону, учні та колектив Мелітопольсської гімназії №19, вихованці та батьки ДНЗ №21.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Купівля зупинкового комплексу
2. Монтаж комплексу.
3.Встановлення лав.
4. Підлючення системи Wi-Fi
5. Укладка тротуарної плитки на території автобусної зупинки.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення комфортних умов під час очікування автобусного транспорту.
Осучаснення зовнішнього вигляду вулиць міста та безпосередньо покращення екстер'єру прилеглої до Мелітопольської гімназії №19 території. Економія часу у спілкуванні та вирішенні нагальних проблем , використовуючи безкоштовний інтернет-ресурс.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради