• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Простір відпочинку» на території ЗОШ №13 На реалізації

Доданий
06.06.2021
Номер
8
Освіта

ЗОШ № 13 – це серце району міста н. Мелітополя. Територія є улюбленою і майже єдиною зоною відпочинку для дітей та молоді. Відновлення зеленої зони, монтаж лав та встановлення урн для сміття дуже потрібно для відпочинку мешканців району. Задля покращення екологічного стану району н. Мелітополь.

Автор проєкту
Богдан
Богдан Винник
Бюджет
99 800 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вишнева (40 років Жовтня), 84, Мелітополь

Опис

Проблема

В добу шаленого розвитку комп’ютерних технологій учні більшість часу перебувають саме у приміщенні школи та позбавляють себе можливості спілкуватися із природою,спостерігаючи та відволікаючись від віртуального світу гаджетів. Щоб зробити відпочинок більш комфортним, особливо при навчальних закладах, треба щоб з’явилося якомога більше місць для відпочинку. Біля місць для занять спортом, в тому числі футболом, баскетболом, волейболом та бадмінтоном немає жодної лави та урни.

Мета проєкту

Створення комфортних умов для відпочинку учнів та мешканців району шляхом насаджень хвойних та декоративних дерев, встановлення урн та паркових лав.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо на території навчального закладу ЗОШ №13 облаштувати місця для гравців та вболівальників, шляхом встановленням паркових лав для відпочинку, вуличні урни для сміття. Зелені насадження відіграють роль своєрідного фільтру, значно зменшують кількість пилу й диму в повітрі, а також мають значний вплив на здоров’я людей.

Для кого цей проєкт

Даний проєкт розрахований на різновікову категорію: діти, підлітки, молодь, дорослі, люди похилого віку, а також гостей міста .

План заходів з реалізації проєкту

1.Виготовлення проєктно - кошторисної документації 2.Моніторінг постачальників послуг та матеріалів 3.Закупівля доставка і монтаж паркових лав та урн 4.Закупівля та висадка саджанців рослин

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Ключові показники оцінки результату проєкту

- Покращення стану атмосферного повітря та, відповідно, самопочуття і стан здоров’я громадян. - Зменшення забруднення пришкільної території, збереження зелених насаджень, дотримання санітарних норм. - Комфортні умови для активного відпочинку дітей різних вікових груп.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Здорожчання цін на матеріали та послуги.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області