• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Там де ростуть тополі, облаштуємо футбольне поле» Відхилений остаточно

Доданий
01.08.2020
Номер
74
Освіта

Цей громадський проект спрямований на облаштування вільного у доступі футбольного поля на території ЗОШ №24, яке повноцінно не використовується. Тому що стадіон розташований поруч з будинками приватного сектору та не дозволяє ефективно проводити спортивні тренування й змагання з причини потрапляння м’ячів до них.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Стельмакова
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Садова (Бронзоса), 47, Мелітополь

Опис

Проблема

Територія футбольного поля ЗОШ№24 є одним із найбільших за площею серед шкільних стадіонів міста. Вона може бути місцем тренування шкільної команди з футболу, проведення міських та районних футбольних матчів, змагань. Школа є учасником проекту «Вчимося жити разом» від Всесвітньої організації Unisef завдяки якому отримала справжні футбольні ворота 7.320×2.440 разом з комплектом сітки.Але стан стадіону знаходиться в незадовільному стані – відсутнє покриття з формованого піску та огорожа. Проектна група шкільної збірної команди з футболу та їх батьки звертає увагу мелітопольської громади на проблему облаштування футбольного поля ЗОШ №24.

Мета проєкту

Облаштувати футбольне поле, яке знаходиться на території ЗОШ№24 для тренування шкільної команди з футболу, проведення міських та районних футбольних матчів, змагань.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

На оновленому стадіоні будуть проводитись шкільні, районні та міські спортивні змагання, які зможуть відвідувати жителі мікрорайону. Це сприятиме розвитку міської спортивної інфраструктури, популяризації здорового способу життя, появі нових талановитих футболістів.

Для кого цей проєкт

Учнів шкіл міста, мешканців мікрорайону, вихованців спортивних секцій.

План заходів з реалізації проєкту

1. Грейдірувати та вирівнення поверхні футбольного поля 2. Підсипка формовочним піском 3. Закупівля та встановлення огорожі 4. Встановлення воріт

Ключові показники оцінки результату проєкту

Збільшення рівня охоплення дітей та молоді самим популярним видом спорту - футболом.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради