• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ІНКЛЮЗИВНИЙ ЛІТНІЙ ХАБ Брав участь

Доданий
28.06.2021
Номер
54
Соціальний захист

На території КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» ММЗ ЗО наявні спортивний майданчик, сцена, місця для глядачів, зелені насадження, проте проведення активностей в теплий період року унеможливлює відсутність навісу/накриття.
Соціальна адаптація людей похилого віку та осіб з інвалідністю на свіжому повітрі особливо актуальна в умовах карантину.

Автор проєкту
Бюджет
241 710 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вакуленчука, 30, Мелітополь

Опис

Проблема

Однією з пріоритетних задач КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» ММЗ ЗО є створення комфортних умов для соціальної адаптації людей похилого віку та осіб з інвалідністю. На території Центру наявні спортивний майданчик, сцена, місця для глядачів, зелені насадження, проте проведення активностей в теплий період року унеможливлює відсутність навісу/накриття.

Мета проєкту

Мета проекту – підвищення рівня соціальної адаптації людей похилого віку та осіб з інвалідністю шляхом створення комфортного простору «інклюзивний літній хаб» для занять на свіжому повітрі.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення накриття/ навісу.

Для кого цей проєкт

Цільова група проекту / бенефіціари: люди похилого віку та особи з інвалідністю, які отримують послуги соціальної адаптації в КНП «ЦНСПтаМР» ММЗ ЗО; працівники КНП «ЦНСПтаМР» ММЗ ЗО; мешканці прилеглого району.

План заходів з реалізації проєкту

1. Розробка макету. 2. Придбання накриття/навісу та ін. обладнання. 3. Установка, впорядкування та оформлення прилеглої території. 4. Урочисте відкриття інклюзивного літнього хабу. 5. Проведення заходів задля соціальної адаптації людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
Не має

Обсяг співфінансування проєкту

1

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Економічний результат: зменшення споживання енергетичних ресурсів. 2. Соціальний результат: залучення вразливих груп населення та мешканців району до активностей, згуртування. 3. Екологічний результат: зменшення використання енергоносіїв. 4. Створення креативного простору.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Здорожчання будівельних матеріалів. Погані погодні умови

Приклади (кейси) схожих рішень

https://melitopol-online.gov.ua/projects/archive/228/show/41;