• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сквер біля магазину «Товари для дому» Брав участь

Доданий
30.07.2020
Номер
52
Комунальне господарство

Сквер біля магазину «Товари для дому» (вул. Ломоносова, б. 240) є публічним простором, де мешканці мікрорайону люблять проводити час. Але, нажаль, сквер не є сучасним, креативним та не є місцем, куди хочеться прийти та відпочити.

Автор проекту
Марина
Марина Вовк
Бюджет
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Ломоносова, 240, Мелітополь

Опис

Проблема

Сквер біля магазину «Товари для дому» (вул. Ломоносова, б. 240) є публічним простором, де мешканці мікрорайону люблять проводити час. Але, нажаль, сквер не є сучасним, креативним та не є місцем, куди хочеться прийти та відпочити. Сквер має багатий рослинний фонд, влітку там завжди є тінь від дерев. Затишок надає створений паркан з освітленням, який відгороджує сквер від проїжджої частини. Але асфальтовані доріжки у сквері знаходяться у дуже поганому стані, що призводить до небезпеки для людей. В першу чергу є бажання що б сквер був адаптований під потреби усіх верств населення, в тому числі батьків з дітьми та людей похилого віку. Мешканці прилеглих будинків пропонують відремонтувати покриття доріжок, а саме замінити асфальт на сучасну тротуарну плитку, замінити старі лави, урни для сміття, відремонтувати освітлення та встановити собачі вбиральні для популяризації культури прибирання за собаками серед населення.

Мета проєкту

Благоустрій території скверу шляхом відновлення покриття пішохідних доріжок, встановлення лав, урн для сміття, відновлення освітлення, встановлення собачих вбиралень для прибирання за собаками на території скверу. Основна мета проекту – створити для людей комфортне місце відпочинку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Організувати комфортне місце для затишного приємного відпочинку мешканців міста.Створення безпечної зони для проведення часу батьків з дітьми (катання на самокатах, роликах, скейтах) та людей похилого віку. Отримання ще одного гарного та привабливого об’єкту європейського рівня.

Для кого цей проєкт

Сквер є місцем відпочинку людей похилого віку та батьків з дітьми, мешканців мікрорайону.

План заходів з реалізації проєкту

1. Відновлення покриття пішохідних доріжок. 2. Реставрація наявних та встановлення нових лавок. 3. Заміна урн для сміття. 4. Відновлення освітлення. 5. Встановлення собачих вбиралень для прибирання за собаками.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Зменшення травматизму серед населення, відновлення міста відпочинку мешканців мікрорайону. Отримання ще одного гарного та привабливого об’єкту європейського рівня.

Фотографії

Файли

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради