• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відеонагляд по вулиці Казарцева Брав участь

Доданий
25.06.2021
Номер
47
Безпека та громадський порядок

Прибудинкова територія будинку 12 по вул. Казарцева є найбільш прохідною та проїздною ділянкою житлового масиву, оскільки з’єднує основну інфраструктуру мікрорайону з багатьма житловими будинками. Саме тому, двір завжди відкритий для сторонніх і потребує моніторингу безпеки та порядку. Пропонується розміщення камер відеоспостереження на електроопорах, розміщених на прилеглій до будинку території.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Міхова
Бюджет
127 739 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Казарцева, 12, Мелітополь

Опис

Проблема

Так як, будинок 12 по вул. Казарцева розташован по-сусідству з двома дитячими садочками: №38 та 40, школою №14, та з дитячою школою мистецтв - через двір постійно проходить дуже багато дітей. В денний час через заборону проїзду біля шкіл № 14 та 15 - в об’їзд по міжквартальній дорозі уздовж буд. №12, їде великий потік транспорту, незважаючи на забороняючий знак «проїзд заборонено». Ця ситуація робить небезпечним шлях дітей до шкіл та садочків. Розміщення відеокамер, для фіксації події на міжквартальній дорозі, буде спонукати водіїв реагувати на забороняючи знаки. Також передумовою для розробки цього проєкту стали інші фактори, які не роблять життя мешканців вулиці Казарцева комфортним та небезпечним. Все частіше трапляються, квартирні крадіжки, на парковках пошкоджуються та обкрадаються автомобілі, вандалами псуються та розкрадаються об’єкти прибудинкової інфраструктури, пошкоджуються зелені насадження в пошуках «закладок», з'являються написи з рекламою наркотиків, підпалюються сміттєві контейнери. Бездоказовість правопорушень та відсутність покарання за заподіяну шкоду, зводить нанівець зусилля мешканців будинків по вулиці Казарцева, які власними зусиллями створюють благоустрій у дворах. Для створення безпечних та комфортних умов життя мешканців будинків по вулиці Казарцева, оперативного виявлення та розкриття правопорушень і злочинів пропонується встановити на існуючих електроопорах біля будинку № 12 по вулиці Казарцева 13 камер відеоспостереження.

Мета проєкту

Створення cистеми цілодобового відеоспостереження на прибудинковій території будинку 12 по вулиці Казарцева для фіксації подій з метою безпеки та наведення порядку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення системи зовнішнього цілодобового відеоспостереження дозволить перегляд місць, які важливо контролювати з точки зору: - безпеки дітей та пішоходів (міжквартальна дорога, тротуари); - збереження матеріальних цінностей ( дві дитячі та спортивний майданчики, три автопарковки, два контейнерних майданчика для сбору ТБО і т.і.); - здійснювати контроль за проникненням ( в під’їзди, в підвальні приміщення, електропідстанцію і т.і.); - стежити за переміщенням правопорушників на прибудинковій території. Проєкт забезпечить встановлення осіб правопорушників, дату, час та суть правопорушення.

Для кого цей проєкт

Проєкт, перш за все - для безпеки дітей, які відвідують дітсадочки та школи поряд з будинком 12 та всіх мешканців будинків по вул. Казарцева. По друге - для безпечного життя та відпочинку для всіх мешканців та гостей мікрорайону.

План заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля необхідного обладнання. 2. Проведення монтажних робіт. 3. Підключення та налаштування обладнання.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Обсяг співфінансування проєкту

0.00

Ключові показники оцінки результату проєкту

-безпечне життя та відпочинок мешканців; -збереження спільного та особистого майна мешканців; -стимулювання відповідальності, дисциплінованості водіїв, та підвищення культури поведінки мешканців та гостей мікрорайону; -поміч правоохоронним органам для зменшення рівня правопорушень та збільшення розкриття кримінальних та адміністративних правопорушень.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Подорожчання матеріалів для встановлення та підключення системи відеонагляду

Приклади (кейси) схожих рішень

1. Громадський проєкт 2019 р. «Під наглядом», вул. Шмідта, 40, автор Ковальов Андрій 2. Громадський проєкт 2020 р. «Під наглядом», вул. Гагаріна, 3, автор Грищенко Андрій

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області