• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий майданчик «PlayGround» по вулиці Гагаріна Брав участь

Доданий
28.07.2020
Номер
44
Комунальне господарство

Облаштування сучасного ігрового майданчика у дворі буд. №13 по вул. Гагаріна задля створення комфортного дозвілля дітей, задоволення їх потреб у руховій активності та спілкуванні.

Автор проєкту
Людмила
Людмила Опашко
Бюджет
82 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гагаріна, 13, Мелітополь

Опис

Проблема

Існуючий дитячий майданчик у дворі будинку №13 по вул. Гагаріна не достатньо укомплектований та не відповідає сучасним технічним вимогам. Зношені поодинокі металеві конструкції не в змозі вповній мірі задовольнит ипотреби дітей у руховій активності.

Мета проєкту

Створення сприятливих умов для організації дозвілля дітей, задоволення їх потреб у руховій активності, розвитку витривалості та спритності, спілкуванню, пізнанню правил поведінки в суспільстві, шляхом встановлення сучасного ігрового майданчика.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення сучасного дитячого майданчика сприятиме забезпеченню належного рівня відпочинку та всебічному розвиткові дітей, створення належних умов для організації дозвілля дітей, впровадження здорового способу життя та профілактиці дитячих хворіб, ожиріння у дітей, проблем з опорно-руховим апаратом.

Для кого цей проєкт

Переважно діти дошкільного та молодшого шкільного віку, які мешкають в будинках №№ 9,11,13 по вул. Гагаріна, приватному секторі по вул. Юр′ївська, Медова, Лютнева чи прямують від гімназії№9.

План заходів з реалізації проєкту

1.Проведення моніторингу та тендеру для закупівлі обладнання. 2.Придбання обладнання для дитячого майданчика. 3. Залучення спеціалізованої організації для виконання інженерно-технічних робіт з монтажу майданчика, укладення угоди. 4.Виконання робіт з монтажу дитячого майданчика, наладка та апробація.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Медичні показники: поліпшення профілактики дитячих хворіб, ожиріння у дітей, проблем з опорно-руховим апаратом. 2. Соціальні показники: підвищення рівня соціальної адаптації, внутрішнього психологічного комфорту та правил спілкування між дітьми різних вікових категорій. 3. Економічні показники: покращення інфраструктури міста, підвищення позитивного іміджу.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради