• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розважальний майданчик для дітей від 0 до 14 по вул Павла Ловецького Брав участь

Доданий
24.06.2021
Номер
44
Спорт

Облаштування в районі п'ятиповерхових будинків по вул. Павла Ловецкого дитячим - розважальним майданчиком для дітей від 0 до 14 років.

Автор проєкту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Павла Ловецького (Жданова), 146/3, Мелітополь

Опис

Проблема

В районі житлового масиву по вул. Павла Ловецкого розташовано 8 п'ятиповерхових будинків по 3 під'їзди і 40 квартир в кожному будинку, також і сусідній приватний сектор, близько 150 будинків. За останні роки народжуваність збільшилася і на сьогоднішній день малюків від 0 до 3 живуть до 50 малюків, від 4 до 14 живе до 100 дітей. На прибудинковій території 4-х будинків встановлені по одній пісочниці, одна металева гірка, 2 гойдалки і 3 балансира. Все це було споруджено ще за Брежнєва! У багатьох районах нашого міста і в лісопарках вже встановлені сучасні дитячі майданчики, але батькам з малюками і дітям з нашого району дістатися дуже далеко і кожен день неможливо. У котловані не побудова п'ятиповерхівки, на проти будинку 146/3 споруджено футбольне поле. Лише у дворі 140 будинки шість років тому була встановлена сучасна гірка для малюків, з порушенням норм безпеки (в двох метрах від автомобільної дороги), без огороджень, що небезпечно для малюків. Також на цьому майданчику встановлено дві лавки для відпочинку, на яких завдяки двом сусіднім магазинам з продажем спиртних "напоїв" привільно розташовуються нетверезі люди з алкогольною завісімостіью. Ці люди залишають після свого відпочинку на дитячому майданчику багато бруду у вигляді порожніх і битих пляшок, недопалків, плювків - сміття яке не прибирається! Дітям поруч з такою компанією знаходиться не комфортно. Нема майданчика де діти зможуть грати і розвиватися!

Мета проєкту

Мета проекту - облаштувати дитячим - розважальним майданчиком територію пустиря -500 кв/м, біля футбольного поля навпроти будинку по вул. Павла Ловецького 146/3.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується на території під дитячий майданчик очистити від бур'янів, обгородити парканом і засипати поверхню річковим піском. Встановити: карусель, три двомісні гойдалки, спортивний комплекс , гойдалка-балансир, ігровий комплекс, дитячу гірку, спортивний комплекс . Очистити від бур'янів, обгородити парканом і засипати поверхню річковим піском. Відокремити зону для малюків від 0 до 3 років сіткою- парканом..

Для кого цей проєкт

Цей проект призначений для всіх дітей які проживають в п'ятиповерхових будинках і в будинках приватного сектора по близькості. Молоді батьки з малюками від 0 до 3 років зможуть перебувати на огородженій парканом території від дорослої групи дітей і не турбуватися про їх безпеки. Діти від 4 до 7 і старшого віку до 14 зможуть грати і фізично розвиватися на спортивному комплексі для старшої вікової групи поруч з футбольним полем.

План заходів з реалізації проєкту

Очистити від бур'янів, захистити всю територію парканом і засипати поверхню річковим піском. Відокремити зону для малюків від 0 до 3 років сіткою парканом. Встановити освітлення, лавки, урни.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Обсяг співфінансування проєкту

5000

Ключові показники оцінки результату проєкту

В основі цього проекту закладено соціальний результат, на який спрямована його реалізація. 1) Позитивні зміни в житті благоотримувачів, учасників проекту: зміна моделей поведінки, поліпшення стану здоров'я, соціального статусу. 2) Позитивні результати для спільноти: зміна інституційних умов, громадської думки, ставлення до конкретної проблеми і її вирішення. 3) Велика кількість дітей зможуть насолоджуватися в комфортній місце іграми і фізично розвиватися. Діти будуть грати в облаштованому для ігор місці!

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

ні

Приклади (кейси) схожих рішень

Прикладом схожих рішень е усі дитячі спортивні майданчики нашого та інших міст.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області

Управління фізичноїкультури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області