• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування тротуару по вул. Брив-ла-Гайард Брав участь

Доданий
14.06.2021
Номер
42
Комунальне господарство

Проєктом, передбачається улаштування тротуару лавочками та урнами по вулиці Брив-ла-Гайард. Щодня багатьом жителям міста необхідно відвідувати поліклініку, міську та районну лікарні, пологовий будинок та церкву. Дуже часто люди йдуть пішки, а у період карантину, коли міський транспорт не працював, це взагалі була нагальна проблема. А це і люди похилого віку, і матері с дітьми, і вагітні.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Фурсова
Бюджет
84 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Реалізація цього проекту дасть можливість вирішити проблеми засмічення території та відсутності перепочинку. Довжина тротуару по вул. Брив-ла-Гайард складає 1000 м, тому під час прогулянок або відвідування лікарень чи церкви мешканці не мають можливості зручно та комфортно перепочити. Крім того, коли батьки с дітьми прогулюються цим маршрутом, дуже часта картина, коли дитина, а інколи й доросла людина після ласування морозивом або лимонадом викидають сміття на тротуар або на зелену зону. Тому наявність у цій зоні урн для сміття просто необхідне. Проєктом передбачається улаштування лавочок та урн для сміття, що тим самим вирішує проблему санітарно-епідемічного та екологічного стану в місті та підвищення рівня культури та громадської відповідальності.

Мета проєкту

Покращення санітарного та екологічного стану, умов для перепочинку різних категорій населення на тротуарі по вул. Брив-ла-Гайард. шляхом облаштування території лавочками та урнами для сміття.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення нових лавочок та урн для сміття.

Для кого цей проєкт

Цільовою аудиторією проекту є відвідувачі різних вікових груп лікарень, амбулаторії, пологового будинку та церкви.

План заходів з реалізації проєкту

встановлення лавок та сміттєвих урн

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Обсяг співфінансування проєкту

0.00

Ключові показники оцінки результату проєкту

-забезпечення перепочинку та відпочинку населення; створення сучасної інфраструктури; - поліпшення санітарного стану території.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

існує вірогідність, що орієнтовний бюджет може мати помилки у розрахунках і проект буде коштувати більше, ніж планується.

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області