• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

СУЧАСНІЙ ДИТИНІ - СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР У ГІМНАЗІЇ № 1 Брав участь

Доданий
14.06.2021
Номер
41
Освіта

Придбання цифрового інтерактивного обладнання для створення сучасного освітнього простору.

Автор проєкту
Дар`я
Дар`я Согуль
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Ярослава Мудрого (Рози Люксембург), 13, Мелітополь

Опис

Проблема

. Учні та вчителі школи мають достатній досвід участі в конкурсах та проєктах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів із впровадження та реалізації STEAM-технології, які розвивають здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення. Навчальний STEAM-центр має бути оснащений сучасним обладнанням та комп’ютерною технікою відповідно до освітніх програм гуртків, а також цілей і задач дослідно-експериментальної роботи з упровадження STEAM-освіти.

Мета проєкту

Придбання обладнання для створення STEAM-центру на базі гімназії № 1 надасть можливість учням закладу освіти набути практичних навичок у налагодженні та вдосконаленні електронних пристроїв, дозволить інтенсифікувати освітній процес, забезпечить науковий характер освіти з подальшою інтеграцією в міжнародний простір. Процес реалізації освітніх STEM-проектів передбачає активну взаємодію з батьківською та громадською спільнотами, співробітництво в процесі навчання й викладання між педагогічними колективами та зовнішніми учасниками, такими, як вищі навчальні заклади міста, МАН, науково-дослідні лабораторії, краєзнавчий музей, природничі центри (КЗ ЦПО), інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ), громадські та інші організації.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для подальшої роботи учнів над інноваційними проєктами необхідне сучасне високотехнологічне обладнання та програмне забезпечення. Відкриття STEАM-центру на базі гімназії № 1 надасть можливість підвищити інтерес учнів до знань, розвинути їхні здібності, реалізувати себе в науково-технічній сфері: участь у конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах, наукових пікніках, фестивалях та інших інтелектуальних змаганнях. STEM-освіта забезпечить також і дітям з особливими освітніми потребами доступність, різноманітність та динамічність навчання, роботу в команді, можливість застосування отриманих знань у реальному житті, розвиток критичного мислення, упевненість у власних можливостях, полегшить шлях від навчання до кар’єри.

Для кого цей проєкт

У результатах реалізації даного проєкту зацікавлені всі мешканці нашого міста. Громада міста відчуває величезну нестачу закладів та установ, які можуть забезпечити дітям та підліткам змістовне дозвілля, за умов що воно буде безкоштовне, з доступним проїздом, розвиваюче та сучасне. Підліткова та молодіжна спільнота міста потребує некомерційних майданчиків для реалізації власних науково-технічних проектів та проведення зустрічей і змагань для спілкування та обміну досвідом.

План заходів з реалізації проєкту

1. Створення плану реалізації проєкту. 2. Інформаційна кампанія. 3. Підготовка приміщення. 4. Удосконалення матеріально-технічного обладнання кабінету інформатики. 5. Купівля навчального обладнання для STEАM-центру. 6. Відкриття STEАM-центру.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Обсяг співфінансування проєкту

0.00

Ключові показники оцінки результату проєкту

Соціальні: STEАM-центр приверне увагу підлітків, які віддають перевагу віртуальному спілкуванню Інноваційні: сучасний ресурс для підтримки STEAM-освіти в освітньому закладі. Педагогічні: сучасний заклад науково-технічного напряму. Міжнародні: можливе залучення до співпраці освітян інших міст та країн

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області