• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ЗРОБИМО ФАСАД ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ СУЧАСНИМ ! На розгляді

Доданий
27.07.2020
Номер
41
Культура

Центральна бібліотека ім. М. Лермонтова розташована в самому «серці» Мелітополя. Це сучасний інформаційно-культурний центр, простір для неформальної освіти та Контактний центр для ВПО. А вітрини є засобами популяризації книжкових видань, робіт майстринь та художників. Але неестетичний, неукріплений фасад, відсутність пандусу при вході до абонемента не відповідає образу культурного центру.

Автор проекту
Аріна
Аріна Івашина
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
майдан Перемоги, 1, Мелітополь

Опис

Проблема

На тлі сучасної інфраструктури, в оточенні розважальних центрів і численних магазинів з дизайнерськими архітектурними рішеннями фасад головного культурного центру Мелітополя має жалюгідний вигляд, а абонемент лишається неадаптованим до потреб осіб з інвалідністю та батьків з дитячими візками. Стіни з тріщинами, зруйнований цвіллю та грибком цоколь, відсутність єдиного дизайнерського рішення між відділами абонемента та читального залу не викликають естетичного задоволення і не прикрашають центр нашого рідного міста.

Мета проєкту

Зовнішній вигляд головної бібліотеки Мелітополя необхідно осучаснити для візуального виокремлення об’єкту культури, утеплити, укріпити фасад та зробити безперешкодним доступ до абонемента бібліотеки, встановивши пандус. Вабити жителів і гостей Мелітополя до культурного відпочинку, спонукати до саморозвитку та навчання - є головною метою проєкту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проєктом передбачається відремонтувати та модернізувати фасад бібліотеки та встановити пандус при вході до абонемента. Осучаснений фасад дозволить органічно сприймати сучасну бібліотеку мешканцями та гостями Мелітополя, сприятиме покращенню благоустрою міста та матиме туристичну привабливість. Укріплений та утеплений фасад будівлі бібліотеки подовжить термін експлуатації.

План заходів з реалізації проєкту

- встановити пандус при вході до абонемента; - зробити декоративну штукатурку (облицювання) стін; - у єдиний дизайнерський простір об'єднати відділ абонемента та читальний зал; - вхід до читального залу та абонемента оформити у вигляді книжкової полиці; - прикрасити верхню частину вікон логотипом мелітопольських бібліотек.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризики у реалізації - збільшення вартості матеріалів та роботи, що закладена у бюджет.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради

Відділ культури Мелітопольської міської ради