• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щасливе дитинство у своєму дворі На розгляді

Доданий
30.05.2021
Номер
4
Комунальне господарство

Проект передбачає створення нового та безпечного дитячого майданчика на прибудинковій території багатоквартирного будинку по вул. Героїв України 47. Реалізація проекту буде сприяти організації дозвілля дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Автор проєкту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Героїв України (Кірова), 47, Мелітополь

Опис

Проблема

Відсутність сучасного та безпечного ігрового майданчика з різноманітністю ігрових форм для дітей на прибудинковій території будинку по вулиці Героїв України 47. Існуючі елементи ігрового і спортивного обладнання застаріли і зносилися з роками. Реалізація проекту дозволить створити гідні умови для розвитку та дозвілля дітей.

Мета проєкту

Метою проекту є створення гідних умов для дозвілля, що сприяють фізичному, комунікативному і розумовому розвитку дітей дошкільного і шкільного віку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування на прибудинковій території будинку по вулиці Героїв України 47 сучасного, безпечного дитячого ігрового майданчика, а саме: встановлення дитячого ігрового комплексу, призначеного для активних і розвиваючих ігор дітей, установки пісочниці, балансиру, лавочок та урн, а також паркану. Це дозволить створити необхідні умови для розвиваючого, цікавого, а головне безпечного дозвілля дітей.

Для кого цей проєкт

Для дітей дошкільного і шкільного віку.

План заходів з реалізації проєкту

План заходів: 1. Підготовчі роботи, а саме корчування пня від спиляної тополі, який заважає прокладанню доріжки до майданчика та демонтаж старих ігрових та спортивних елементів ( 2 драбини, літак, турніки, "барабан", металеві штирі, які стирчать з землі); 2. Прокладання доріжки з тротуарної плитки; 3. Замовлення, доставка та монтаж нових ігрових елементів, лавочок та урн; 4. Закупівля, доставка та монтаж паркану і калитки з сітки.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
0

Обсяг співфінансування проєкту

1

Ключові показники оцінки результату проєкту

Організоване та безпечне дозвілля дітей у дворі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Можливими ризиками є підвищення ціни на ігрові елементи та послуги.

Приклади (кейси) схожих рішень

Громадський проект 2020 року "Городок гномиков", просп. 50-річчя Перемоги (4-а Продольна), 36/6, автор Степан Феоктістов.

Фотографії