• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Читаючий сквер» На реалізації

Доданий
14.06.2021
Номер
36
Культура

Проєкт спрямований на створення сприятливих умов для проведення культурного та змістовного дозвілля городянам усього міста Мелітополя в новій затишній, комфортній та зеленій зоні. Для цього на бульварі 30-річчя Перемоги (перед бібліотекою) необхідно облаштувати нову сучасну пішохідну зону для культурного відпочинку, де мелітопольці та гості міста зможуть проводити свій вільний час.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Семенюк
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
бульв. 30-річчя Перемоги, 7, Мелітополь

Опис

Проблема

Одним із найважливіших, пріоритетних напрямів розвитку м. Мелітополя є формування туристично-привабливих просторів, що зазначено у Стратегії розвитку м. Мелітополь до 2030 року (Стратегічна ціль А.4.1. Розвиток туристичної інфраструктури). Протягом останніх років міська влада багато приділяє уваги для розвитку цього напряму, але залишаються місця, які псують загальний вигляд та не додають привабливості нашому місту. Однією з таких зон є алея по бульвару 30-річчя Перемоги біля житлового будинку № 7. Повз цієї території постійно проїжджають гості міста, адже вона знаходиться біля однієї з центральних магістралей. По алеї також часто гуляють мешканці міста зі своїми дітьми, які прямують до дитячого майданчика «Бастіон» або до публічної бібліотеки. Наразі існує проблема, що ця зона зовсім не сприяє культурному відпочинку та не додає привабливості місту, адже «автохами» постійно заїжджають на пішохідну зону, територія зовсім не облаштована та не придатна для відпочинку.

Мета проєкту

Метою проєкту є сприяння культурному та змістовному дозвіллю мешканців і гостей м. Мелітополя шляхом створення нового, сучасного міського простору на бульварі 30-річчя Перемоги.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми необхідно: 1. Створити новий сучасний громадський простір на бульварі 30-річчя Перемоги; 2. Зробити зелену пішохідну зону та облаштувати її з урахуванням інклюзії (покласти тротуарну плитку, встановити лавочки, урни, арт-об’єкт тощо). 3. Провести необхідні роботи, які сприятимуть привабливості скверу (створення тематичного муралу на фасаді публічної бібліотеки, висадити зелені насадження). Створення нового, сучасного міського простору на бульварі 30-річчя Перемоги, 7 не тільки буде сприяти культурному та змістовному дозвіллю мешканців, а й підвищить привабливість та імідж м. Мелітополя в цілому.

Для кого цей проєкт

Цільовою аудиторією проєкту є: 1. Мешканці та гості м. Мелітополя усіх вікових категорій 2. Люди з інвалідністю

План заходів з реалізації проєкту

План заходів: 1. Розробка проєкту. Затвердження проєктно-кошторисної документації; 2. Закупівля необхідного обладнання (лавочки, урни, арт-об’єкт тощо); 3. Облаштування пішохідної зони (кладка тротуарної плитки та встановлення освітлення); 4. Створення тематичного муралу на фасаді публічної бібліотеки; 5. Висадження зелених насаджень (можевельник, бірючина); 6. Презентація скверу городянам.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
0

Обсяг співфінансування проєкту

0.00

Ключові показники оцінки результату проєкту

Результатами проєкту є: 1. Створено 1 новий, сучасний міський простір на бульварі 30-річчя Перемоги для мешканців та гостей міста; 2. Підвищено імідж міста Мелітополя.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Можливим ризиком є підвищення цін на необхідні роботи та обладнання.

Приклади (кейси) схожих рішень

- Аллея Серебряного дождя в парке культуры и отдыха им. Горького (2016 рік) Автор: Світлана Швець - «Французський сквер» (2018) Автор: Тетяна Стрюкова

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області