• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ЕКОПАРК "Садстанція" - НОВІ ПРОСТОРИ Брав участь

Доданий
14.06.2021
Номер
30
Навколишнє середовище

Основною ідеєю, покладеною в розробку даного проекту, є гармонійне формування простору для організації дозвілля різних верств населення міста та мешканців прилеглих мікрорайонів, зі збереженням існуючого ландшафту. Проектна пропозиція допоможе вирішити рекреаційні проблеми даної території, зробивши її придатною для відпочинку та оздоровлення населення міста.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Житник
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Реалізація цього проекту дасть можливість зручно та з користю проводити вільний час на відкритому повітрі, поєднувати активний відпочинок з пасивним, сприятиме родинному згуртуванню, адже передбачає поєднання зон відпочинку різного спрямування та орієнтованих на різні вікові групи. Крім того, проектом передбачається улаштування майданчику для вигулу та тренування собак, що тим самим вирішує проблему санітарно-епідемічного та екологічного стану в місті та підвищення рівня культури та громадської активності власників собак. На свіжому повітрі у поєднанні з природою передбачена зона релаксу з деревяними гойдалками. Також планується територію парка дооблаштувати лавочками з урнами та ліхтарями.

Мета проєкту

Створення комфортного та безпечного міського середовища на території Екопарку «Садстанція», шляхом встановлення лавочок, урн, ліхтарів, гойдалок та облаштування майданчика для вигулу собак.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення ліхтарів для освітлення та нових лавочок з урнами. Створення території для вигулу собак, яка буде огороджена від місць де відпочивають люди. Облаштування “релакс-зони” дерев'яними гойдалками.

Для кого цей проєкт

Цільовою аудиторією проекту є відвідувачі парку: жителі і гості міста різних вікових груп

План заходів з реалізації проєкту

встановлення лавок та сміттєвих урн; - встановлення ліхтарів; - облаштування майданчику для вигулу собак (огорожа, тренажери для тренувань, собачі вбиральні); - встановлення гойдалок;

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Ключові показники оцінки результату проєкту

-забезпечення активного, змістовного відпочинку і дозвілля населення; -залучення різних груп населення до регулярного повноцінного, активного проведення часу; забезпечення найкращих умов для відпочинку і проведення різних заходів; створення сучасної інфраструктури культури і дозвілля; - поліпшення санітарного стану териорії.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

існує вірогідність, що орієнтовний бюджет може мати помилки у розрахунках і проект буде коштувати більше, ніж планується. У разі виникнення такої проблеми, як нестача коштів, я буду залучати додаткових інвесторів, шукати гранти.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області