• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Скейтпарк" в міському парку культури і відпочинку ім. Горького Брав участь

Доданий
03.03.2018
Номер
3
Комунальне господарство

Розташування міні-скейтпарку під відкритим небом зі спеціальними конструкціями та спорудами, з фігурами для виконання трюків, зі спеціальним покриттям, для використання молоддю, для катання на скейтборді, стрітборді, велосипедах ВМХ та МТБ, самокатах, роликах тощо.

Автор проекту
Олексій
Олексій Громико
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Героїв України (Кірова), 33, Мелітополь

Опис

Проблема

Екстримальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається і це позитивно впливає на здоров'я молодого покоління. Але на жаль, в Мелітополі взагалі відсутні скейт-парки та інфраструктура для катання, немає жодної можливості для тренувань. Коли проект буде реалізовано кожна дитина та дорослий ;) зможе тренуватися і виконувати нові трюки в спеціально відведеному для цього місці, не боячись, що травмує або злякає перехожого, як це часто трапляється, коли тренування проходить просто на вулиці.

Мета проекту

Створення сучасного багатофункціонального скейт-парку під відкритим небом в Мелітополі, де будуть розвиватись: скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, а молодь буде мати місце для спілкування, активного відпочинку та вчитиметься самостійно доглядати за технічним станом свого обладнання.
Перш за все будівництво скейт-парку має величезний соціальний аспект і скоріше за все-це найголовніший аспект. Важливим моментом є те, що правильний скейтпарк дозволяє організувати времяпрепровожде ня великої кількості жителів, і особливо, підлітків.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується побудувати невеликий скейт-парк в парку культури і відпочинку ім. Горького. Скейт-парк - це спеціально побудована майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агрессив верт, агрессив стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, щоб кататися і вдосконалювати трюки. Скейт-парк може включати в себе такі фігури, як рампи (half pipes), разгонки (quarter pipes), перила (hand rails), фанбокси (trick boxes), піраміди (pyramids), сходинки (stairs) та інші фігури для виконання трюків.
Реалізація даної ідеї дасть можливість експлуатувати територію
загального користування для активного відпочинку молоді протягом найближчих 10-15 років без додаткових капіталовкладень, при цьому не постраждає жодне дерево. Цей міні-скейтпарк стане місцем де буде тренуватися молодь у вільний від навчання час.

Для кого цей проект

Такий скейт-парк позитивно вплине на соціальну ситуацію і виховання дітей, які матимуть місце для дозвілля. Спортивні федерації зможуть проводити змагання, а мобільні фігури, за потреби, можуть бути перенесені в інше місце.
Поява міні скейтпарку в Мелітополі дасть можливість дітям кататись у безпечних та облаштованих місцях, не виїжджаючи на проїжджу частину.
У світі скейтерів існує негласне * правило 10 хвилин *. Воно полягає в тому, що катається повинен витратити мінімум 10 хвилин зі свого перебування парку на волонтерство. Воно може полягати в чому завгодно, починаючи від прибирання паркової території, закінчуючи демонстрацією трюків для новачків.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Проектування
2. Підготовка Майданчику
3. Закупка та доставка обладнання
4. Монтажні роботи
5. Відкриття скейт-парку

Ключові показники оцінки результату проекту

Вся молодь міста отримає новий паблік для відпочинку, розваг, тренувань та проведення дозвілля, це більш ніж 10 000 осіб)).

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради