• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Скейтпарк "НА ПОБЕДЕ" На розгляді

Доданий
03.03.2018
Номер
3
Спорт

Перед кінотеатром "Перемога" праворуч від фасаду, на майданчику оточеному з трьох боків клумбами та підпірною стіною пропонується розташувати міні-скейтпарк під відкритим небом зі спеціальними конструкціями та спорудами, з фігурами для виконання трюків, зі спеціальним покриттям, для використання молоддю, для катання на скейтборді, стрітборді, велосипедах ВМХ та МТБ, самокатах, роликах тощо.

Автор проекту
Олексій
Олексій Громико
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Брів-ла-Гайард, 2, Мелітополь

Опис

Проблема

Екстримальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається і це позитивно впливає на здоров'я молодого покоління. Але на жаль, в Мелітополі взагалі відсутні скейт-парки та інфраструктура для катання, немає жодної можливості для тренувань. Коли проект буде реалізовано кожна дитина та дорослий ;) зможе тренуватися і виконувати нові трюки в спеціально відведеному для цього місці, не боячись, що травмує або злякає перехожого, як це часто трапляється, коли тренування проходить просто на вулиці.

Мета проекту

Створення сучасного багатофункціонального скейт-парку під відкритим небом в Мелітополі, де будуть розвиватись: скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, а молодь буде мати місце для спілкування, активного відпочинку та вчитиметься самостійно доглядати за технічним станом свого обладнання.
Перш за все будівництво скейт-парку має величезний соціальний аспект і скоріше за все-це найголовніший аспект. Важливим моментом є те, що правильний скейтпарк дозволяє організувати времяпрепровожде ня великої кількості жителів, і особливо, підлітків.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується побудувати невеликий скейт-парк на майданчику зправа перет кінотеатром "Перемога". Скейт-парк - це спеціально побудована майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агрессив верт, агрессив стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, щоб кататися і вдосконалювати трюки. Скейт-парк може включати в себе такі фігури, як рампи (half pipes), разгонки (quarter pipes), перила (hand rails), фанбокси (trick boxes), піраміди (pyramids), сходинки (stairs) та інші фігури для виконання трюків.
Реалізація даної ідеї дасть можливість експлуатувати територію
загального користування для активного відпочинку молоді протягом найближчих 10-15 років без додаткових капіталовкладень, при цьому не постраждає жодне дерево. Цей міні-скейтпарк стане місцем де буде тренуватися молодь у вільний від навчання час.
Міні скейтпарк, функціонально об’єднує «Сквер дружби народів» із інфраструктурою кінотеатру.

Для кого цей проект

Такий скейт-парк позитивно вплине на соціальну ситуацію і виховання дітей, які матимуть місце для дозвілля. Спортивні федерації зможуть проводити змагання, а мобільні фігури, за потреби, можуть бути перенесені в інше місце.
Поява міні скейтпарку в Мелітополі дасть можливість дітям кататись у безпечних та облаштованих місцях, не виїжджаючи на проїжджу частину.
У світі скейтерів існує негласне * правило 10 хвилин *. Воно полягає в тому, що катається повинен витратити мінімум 10 хвилин зі свого перебування парку на волонтерство. Воно може полягати в чому завгодно, починаючи від прибирання паркової території, закінчуючи демонстрацією трюків для новачків.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Проектування
2. Підготовка Майданчику
3. Закупка та доставка обладнання
4. Монтажні роботи
5. Відкриття мкейт-парку

Ключові показники оцінки результату проекту

Вся молодь міста отримає новий паблік для відпочинку, розваг, тренувань та проведення дозвілля, це більш ніж 10 000 осіб)).

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради