• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Французька алея Брав участь

Доданий
11.06.2021
Номер
23
Культура

У Стратегії розвитку м. Мелітополь до 2030 року зазначено план дій щодо формування туристично-привабливих просторів (Стратегічна ціль А.4.1. Розвиток туристичної інфраструктури). За для створення привабливого іміджу міста для гостей на території міста в парку культури та відпочинку ім. М. Горького пропонується створити нову локацію у французькому стилі.

Автор проєкту
Олег
Олег Куцевалов
Бюджет
1 500 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Героїв України (Кірова), 1, Мелітополь

Опис

Проблема

Образ міста довгі часи формувався виключно на внутрішньому ринку, для внутрішнього споживача, а отже, мав слабке сприйняття інвесторами, туристами та потенційними майбутніми жителями. Місто Мелітополь розвивається відповідно до стратегічних документів (Стратегія розвитку Млітополя, План міжкультурної інтеграції, програма соціально-економічного р озвитку міста), які передбачають його розвиток як мультикультурного, різнопланового з економічної точки зору, багатофункціонального з точки зору організації міського простору міста, що є запорукою майбутніх економічних успіхів. Важливим елементом сучасного управління містом є забезпечення його високого рівня зручного та доступного означення туристичних об’єктів.

Мета проєкту

Створення привабливого туристичного об'єкта Мелітополя за рахунок облаштування Французької алеї на території міського парку культури та відпочинку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Мелітополь змінюється, оновлюється, стає надзвичайно комфортним і цим приваблює все більшу кількість туристів. Розвиток туристичного простору Мелітополя визначено одним з стратегічних напрямків, що має потужний потенціал. Для розвитку цього напрямку пропонуємо створити нову , унікальну локацію в оригінальному стилі на території міського парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

Для кого цей проєкт

Споживачі туристичних послуг м. Мелітополя. Орієнтована кількість - близько 300 тис. осіб: мешканці міста, Мелітопольського району внутришні та іноземні туристи ( т.ч. транзитні), гості регіону, користувачі мережі інтернет для планування туристичних подорожей. Туристичні підприємства, користувачі бібліотек, працівники закладів культури, музейних закладів, інші надавачі туристичних послуг.

План заходів з реалізації проєкту

1) розробка проектно-кошторисної документації; 2) будівельні роботи та благоустрій території; 3) урочисте відкриття об'єкта та включення його до туристичних маршрутів або квестів.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Ключові показники оцінки результату проєкту

Створено туристично привабливу територію у межі міста для комфортного перебуванння місцевих жителів, гостей та туристів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості товарів, робіт та послуг

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області