• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Волейбольний майданчик КЗ "ДЮСШ №1" Брав участь

Доданий
10.06.2021
Номер
22
Спорт

Облаштування професійного волейбольного майданчика дасть змогу професійно, безпечно та в комфортних умовах розвиватися молоді міста у такому виді спорту як волейбол. Реалізація даного проекту дозволить проводити змаганя різного рівня, та ще біільше закріпити за Мелітополем статус спортивного міста.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Бойка
Бюджет
643 530 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Героїв України (Кірова), 42, Мелітополь

Опис

Проблема

Діючий майданчик на подвір’ї ДЮСШ №1 майже не застосовуються для занять спортом і не відповідає нормам, що може призвести до травматизму людей та унеможливлює його використання для проведення змагань. Враховуючи, що територія могла б користуватися великим попитом в теплий період року серед мелітопольців, а волейбольний майданчик міг би бути задіяний зранку до пізнього вечора, то необхідно запровадити міри щодо створення безпечного простору. Реконструкції потребує застарілий майданчик, який можна перетворити в сучасний майданчик для класичного волейболу, що за розмірами полів та вимогам буде відповідати стандартам Міжнародної федерації волейболу. Крім того неодноразово поступали пропозиції та звернення щодо реконструкції волейбольного майданчика від громадської організації «Федерація волейболу м. Мелітополя», від тренерів-викладачів з волейболу, активних громадян та любителів спорту. Волейбольна спільнота Мелітополя об’єднує велику кількість спортсменів різного, віку, статті та ігрової кваліфікації. Гравці, які приймають участь у змаганнях на відкритих майданчиках не мають можливості готуватись до змагань. Під час підготовки залів спортивної школи до наступного навчального року більша частина спортсменів та вихованців секції волейболу ДЮСШ 1, не має місць для тренувань. Вихованці відділення волейболу ДЮСШ №1 є дуже перспективними, та завжди показують гарні результати на змаганнях різного рівня, та нажаль у багатьох випадках їм не вистачає професійної бази .

Мета проєкту

Облаштування професійного волейбольного майданчика, дасть змогу професійно розвиватися спільноті міста у такому виді спорту як волейбол. Майданчиком зможуть користуватися спортсмени, вихованці школи, учні та студенти навчальних закладів. Відкриється перспектива проведення змагань різного рівня дасть змогу ще більше популяризувати даний вид спорту, та закріпити за Мелітополем статус спортивного міста. Також побудова такого майданчика вписується в стратегічне бачення розвитку сучасного, сервісного, європейського міста, яке орієнтоване на людей та їх потреби.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Комплексна реконструкція застарілого майданчика для гри у волейбол. Побудова нового сучасного майданчика з трьох ігрових полів для класичного волейболу, що буде відповідати стандартам Міжнародної федерації волейболу, застосування спеціальних синтетичних покритів з наявністю системи пом’якшення, що дозволить значно зменшити навантаження на опорно-руховий апарат гравців

Для кого цей проєкт

Проект направлений на широке охоплення мешканців, зокрема: - Спортивні спільноти (Федерація волейболу Мелітополя) -Вихованці та тренери ДЮСШ 1; - Спортсмени-аматори.

План заходів з реалізації проєкту

Організаційні та підготовчі заходи: - створення ініціативної групи для розробки проекту; - співпраця з органами місцевого самоврядування та авторами проекту. Укладання угод з головним розпорядником коштів на реалізацію проекту. Безпосереднє виконання робіт з облаштування спортивного майданчика - підготовка основи майданчика: розбирання покриттів та основ, улаштування ущільнених трамбівками підстилаючих шарів з щебеневого відсіву та облаштування тротуарних бортів,- укладання штучного покриття (спортивна трава MSC SportGrass 35 мм) встановлення стійок для волейболу, встановлення огорожі майданчика. Моніторинг - здійснення моніторингу результатів реалізації проекту.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Так.
ТОВ «ВІК Флоутен-сістем» запропонували безкоштовно допомогти у виготовленні волейбольних стійок та рамок для трибун.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Залучення до волейболу більшої аудиторії. Зменшення травматизму під час ігор на майданчику. Проведення змагань волейболу. Оновлення інфраструктури. Підвищення спортивного авторитету міста.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Несприятливі погодні умови (можуть затримати облаштування майданчика, але суттєво не впливають на його реалізацію).

Приклади (кейси) схожих рішень

https://gb.kr.gov.ua/projects/archive/183/show/77 https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/archive/2/show/164

Відповідальні підрозділи

Управління фізичноїкультури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області