• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Зелений сквер» – амбулаторія н. Мелітополь На реалізації

Доданий
09.06.2021
Номер
19
Навколишнє середовище

Сквер на н. Мелітополі є публічним простором, де мешканці району можуть проводити час. Але, на жаль, це місце далеко не є сучасним, креативним та не є зоною, куди хочеться прийти та відпочити. Захаращення та несвоєчасне прибирання території від побутового, будівельного сміття, не дає можливості для комфортних умов. Створити затишну зелену зону для відпочинку мешканців району.

Автор проєкту
Михайло
Михайло Костюк
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вишнева (40 років Жовтня), 86, Мелітополь

Опис

Проблема

Великою проблемою для мешканців н. Мелітополя є відсутність обладнаних місць відпочинку, велике скупчення людей біля приміщення «Амбулаторії», відсутність облаштованого місця для очікування та проведення вільного часу дітей та родини. Мешканці цього району не раз висловлювали своє бажання до комфортної та безпечної прогулянки та відпочинку родиною. Відновлення зеленої зони, огорожа та доріжка по периметру, монтаж лавочок та урн для сміття дуже потрібно для відпочинку мешканців цього району. Перетворення занедбаної зони на зону комфорту і безпеки для прогулянок та відпочинку.

Мета проєкту

Основною метою проекту є покращення безпеки проживання населення. Створити затишну зелену зону для прогулянок шляхом благоустрою території, огорожа, доріжка по периметру, монтаж лавочок та встановлення урн для сміття.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо облаштувати сквер для проведення родинного дозвілля батьків разом з дітьми. Зелені насадження відіграють роль своєрідного фільтру , значно зменшують кількість пилу й диму в повітрі, а також мають значний вплив на здоров’я людей. Облаштування скверу, сприятиме формуванню здорового способу життя у мешканців, вони зможуть активно проводити свій час на свіжому повітрі недалеко від своїх домівок. Сквер стане комфортним і безпечним для прогулянок та відпочинку.

Для кого цей проєкт

Даний проект розрахований на різновікову категорію : діти, підлітки ,молодь ,дорослі ,люди похилого віку ,а також гостей міста .

План заходів з реалізації проєкту

1.Виготовлення проектно- кошторисної документації 2.Моніторінг постачальників послуг та матеріалів 3.Придбання огорожі та доставка 4.Закупівля, доставка бордюрів та тротуарної плитки 4.Закупівля, доставка і монтаж паркових лав та урн 5.Закупівля та висадка саджанців рослин

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Обсяг співфінансування проєкту

-1

Ключові показники оцінки результату проєкту

- Покращення стану атмосферного повітря та, відповідно, самопочуття і стан здоров’я громадян. - Зменшення забруднення при домової території, збереження зелених насаджень, дотримання санітарних норм. - Комфортні умови для активного відпочинку дітей різних вікових груп.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області