• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сквер «Містечко» на вул. Гвардійській. На реалізації

Доданий
08.06.2021
Номер
16
Комунальне господарство

В самому центрі Авіамістечака, де наразі немає жодного місця для проведення дозвілля усіх вікових груп населення, ми хочемо створити чарівне місце затишку. Сквер має прикрашати наш мікрорайон і бути незамінним місцем зустрічі молоді, закоханих пар, мам з дітками та людей літнього віку.

Автор проєкту
Сергій
Сергій Куприєнко
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гвардійська, 1/1, Мелітополь

Опис

Проблема

Мешканці Авіамістечка вже протягом багатьох років намагаються створити хоча б одну зону відпочинку та місце для спільного проведення дозвілля у своєму мікрорайоні. Поряд з Будинком Офіцерів по вулиці Гвардійській є велика, але занедбана територія, яка б чудово підійшла для скверу. Зазначений об’єкт благоустрою розташований у самому серці Авіамістечка. Тут завжди велелюдно та й до того ж, це місце вирішить проблему спільних зустрічей, проведення дитячих свят, та найголовніше, встановлення новорічної ялинки, якої ніколи не було у Авіамістечку.

Мета проєкту

Створення скверу який має прикрашати наш мікрорайон і бути незамінним місцем зустрічі молоді, закоханих пар, мам з дітками та людей літнього віку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Побудувати сквер «Містечко» між будинком № 16 по вул. Гвардійській та Будинком Офіцерів. Проект передбачає укладку тротуарної плитки, встановлення лавочок, встановлення урн та відновлення занедбаної зеленої зони.

Для кого цей проєкт

Переваги від реалізації цього проекту отримають абсолютно всі мешканці Авіамістечка, а їх у даному мікрорайоні мешкає понад 2000 осіб. Сквер «Містечко» - це комфортне місце для проведення дозвілля для різних за віком та інтересами груп населення, де кожен відчуває натхнення та може милуватися фантастичними заходами сонця!

План заходів з реалізації проєкту

Зрізування дерев та корчування пнів; Улаштування покриття з різнокольорових елементів (плитка); Улаштування бетонних поребриків; Улаштування лавок; Улаштування урн;

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Ключові показники оцінки результату проєкту

Створення місця для безпечного відпочинку дорослих, дітей, підлітків та людей похилого віку. Окультурення навколишнього середовища вплине на психологічний стан мешканців, їх свідомість та настрій. Цей проект створить довіру до влади, з’єднає та подружить мешканців Авіамістечка, що дуже важливо у сьогоднішній час.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області