• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сквер родинного дозвілля “Щасливі люди” біля спорткомплексу Моторного заводу Брав участь

Доданий
21.03.2018
Номер
13
Комунальне господарство

Облаштування скверу біля спорткомплексу Моторного заводу вулиця О. Невського 69/2, встановлення у сквері дитячого майданчика, встановлення лавочок, приведення скверу до охайного вигляду, встановити у сквері ліхтаря. Це забезпечить мешканців нижньої частини міста Мелітополь спільною та комфортною зеленою зоною для прогулянок, активного відпочинку.

Автор проекту
Бюджет
196 002 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Невського Олександра, 69/2, Мелітополь

Опис

Проблема

Великою проблемою для мешканців нижньої частини міста Мелітополь ( перехрестя вулиці Олександра Невського та вулиці Костенко) є відсутність обладнаних місць відпочинку та проведення вільного часу дітей та родини. Це призводить до того, що діти мало спілкуються з ровесниками, погано розвиваються фізично, свій вільний час проводять в небезпечних для здоров’я місцях. У цьому районі немає жодного дитячого або спортивного майданчику, де могли би проводити своє дозвілля діти та молодь. Мешканці цього мікрорайону не раз висловлювали своє бажання до комфортної прогулянки та відпочинку родиною.

Мета проекту

Створення скверу родинного дозвілля “Щасливі люди” для організації спільного сімейного дозвілля та забезпечення умов для безпечного та активного всебічного розвитку дітей, споріднення дитячого та батьківського спілкування.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо облаштувати сквер родинного дозвілля “Щасливі люди” для проведення родинного дозвілля батьків разом з дітьми.
Це дасть можливість дітям безпечно із користю проводити свій вільний час, вони зможуть покращити свою фізичну підготовку, батьки зможуть комфортно відпочивати і спостерігати за своїми дітьми. Облаштування скверу, сприятиме формуванню здорового способу життя у мешканців, вони зможуть активно проводити свій час на свіжому повітрі недалеко від своїх домівок. Сквер родинного дозвілля “Щасливі люди” стане комфортним і безпечним для прогулянок та відпочинку.

Для кого цей проект

Цільовою групою проекту є діти та батьки, мешканці нижньої частини міста Мелітополь, вулиці Олександра Невського, Костенко, Дмитра Донцова, Лабораторна, Михайла Грушевського, Грецька.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовка проекту дитячого майданчику (з реалізацією).
2. Підготовка площадки для обладнання дитячого майданчика (планування території).
3. Закупівля ігрового комплексу Малютка 9
4. Закупівля гойдалки підвісної двомісної
5. Закупівля пісочниці
6. Закупівля каруселі 6-ти міст
7. Закупівля Лавка паркова "Економ" зі спинкою 
8. Закупівля Урни металевої
9. Закупівля вуличного світильника ліхтар Brohdway 2000740040200 (200 вт)
10. Монтаж лавок, урн, ліхтаря..
11.Транспортні послуги, доставка та монтаж обладнання
12. Закупівля і монтаж тротуарної плітки.
11. Святкове відкриття скверу родинного дозвілля «Щасливі люди»

Ключові показники оцінки результату проекту

В результаті реалізації проекту запущена ділянка землі буде приведена до порядку і стане прикрасою нашого міста. Головне будуть покрашені умови відпочинку дітей, збільшиться можливість в організації активного і цікавого дозвілля. Кожна родина матиме можливість разом проводити вільний час, що сприятиме збереженню і зміцненню сімейних цінностей та традицій. 
Кількісний показник охоплення дітей різного віку складатиме приблизно 1000 дітей. Спільне дозвілля сприятиме згуртуванню дітей та батьків мікрорайону в активному відпочинку.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради