• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Безпечний квартал у центрі на Гетьманській» Брав участь

Доданий
12.05.2021
Номер
1
Безпека та громадський порядок

Проєктом передбачено встановлення комплексної системи відеоспостереження у центральній частині м. Мелітополя, який охоплює багатоквартирний сектор біля Кіровського ринку: вул. Гетьманська 123, 125, 127, 129 та будинок по вул. Героїв України 48. Проєкт буде сприяти підвищенню рівня безпеки городян та правопорядку на вулицях.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Ігнатієва
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гетьманська (Леніна), 127, Мелітополь

Опис

Проблема

В нашому районі збільшилось кількість крадіжок (квартирні крадіжки, гаражі, пограбування людей на вулиці), підпалів авто, будинки та малі архітектурні об’єкти обмальовані скритою рекламою наркотиків, у дворах, де гуляють діти, все частіше з’являються наркомани в пошуку так званих «закладок», увечері на дитячих майданчиках збираються безхатьки, які розпивають спиртні напої та шумні кампанії, які порушують громадський спокій. Всі ці фактори призводять до негативної атмосфери у наших дворах та становлять небезпеку для мешканців всього мікрорайону, у т.ч. дітей.

Мета проєкту

Метою проєкту є підвищення рівня безпеки городян та сприяння правопорядку на вулицях центральної частини міста (вул. Гетьманська та р-он «Кіровського» ринку), шляхом встановлення комплексної системи відеоспостереження у житлових дворах багатоквартирного сектору. Завдання: 1. Створити необхідні умови для підвищення рівня громадської безпеки та забезпечення правопорядку на вулицях центральної частини міста; 2. Встановити комплексну систему відеоспостереження.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми, яка турбує мешканців центральної частини міста (вул. Гетьманська та р-он «Кіровського» ринку) необхідно встановити комплексну систему відеоспостереження, що призведе до підвищення рівня безпеки городян та правопорядку на вулицях і дворах багатоповерхових будинків цього району. Комплексна система відеоспостереження включає у себе: - Реєстратор, на якому буде збиратися та зберігатися інформація; - 21 IP відеокамери зі здатністю спостереження вночі.

Для кого цей проєкт

Цільовою аудиторією проєкту є: 1. Мешканці житлового мікрорайону міста, які проживають у багатоквартирних будинках за адресами: вул. Гетьманська 123, 125, 127, 129 та будинок по вул. Героїв України 48 та поблизу них. 2. Люди, які працюють в районі «кіровського» ринку; 3. Влада; 4. Поліція.

План заходів з реалізації проєкту

План заходів: 1. Погодження розташування камер відеоспостереження з відповідними структурами (управління внутрішньої політики ММР ЗО); 2. Визначення балансоутримувача обладнання та відповідального за зберігання та обслуговування комплексної системи відеоспостереження, у т.ч. Реєстратора з базою даних; 3. Закупівля необхідного обладнання та встановлення комплексної системи відеоспостереження; 4. Тестування та запуск комплексної системи відеоспостереження.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
0

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількісні результати проєкту: - організовані безпечні умови перебування на вулиці та вдома для понад 3000 осіб, які мешкають за адресами: вул. Гетьманська 123, 125, 127, 129 та будинок по вул. Героїв України 48; - організовані безпечні умови перебування на вулиці для понад 40000 людей, які з будь-яких причин перебувають у мікрорайоні; - Встановлено 1 комплексну систему відеоспостереження у мікрорайоні. Якісні результати: - підвищено рівень безпеки городян, які перебувають на вулицях центральної частини міста (вул. Гетьманська та р-он «кіровського» ринку); - забезпечено громадський порядок у густонаселеній частині центра м. Мелітополя.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Можливі ризики: 1. Підвищення ціни на необхідне обладнання та послуги; 2. Відсутність 2-х електроопір (стовпів), які необхідні для встановлення відеокамер з необхідним полем обзору та підключення їх до мережі електроживлення.

Приклади (кейси) схожих рішень

1. Громадський проєкт 2019 р. «Під наглядом», вул. Шмідта, 40, автор Ковальов Андрій 2. Громадський проєкт 2020 р. «Під наглядом», вул. Гагаріна, 3, автор Грищенко Андрій 3. Громадський проєкт 2020 р. «Відеозахист», Н. Мелітополь + Юрівка, автор Мамчур Олена

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області

ПІБ Відповідальної особи

Ігнатієва Наталя Федорівна

Контактні дані відповідальної особи

0974791109