• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Запрошуємо на семінар з питань бюджету участі

Впродовж 17-18 квітня 2018 року в нашому місті відбудеться семінар «Громадський бюджет: запрошення до діалогу».

До участі у заході запрошуються депутати міської ради, представники органів місцевого самоврядування, громадськості, автори проектів, активні мешканці міста.

Семінар проходитиме у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг, (м. Мелітополь, вул. Чернишевського, 26). Початок семінару о 9.30, реєстрація з 9.00.  

Під час заходу буде розглянуто цілі, стандарти, принципи та етапи громадського бюджету на прикладі українських та польських громад, методологію оцінювання бюджету участі. Учасники матимуть можливість проаналізувати ключові засади впровадження громадського бюджету у місті та розробити практичні рекомендації для його успішної реалізації.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Реєстрація на семінар відбувається за телефоном: (097) 581-23-24. 
Кількість місць обмежена. 

Програма семінару: