• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Запрошуємо на консультаційну зустріч щодо організації голосування Громадського бюджету у м. Мелітополі

10 серпня 2018 року відбудеться консультаційна зустріч щодо організації голосування Громадського бюджету у м. Мелітополі.

До участі у заході запрошуються автори проектів, активні мешканці міста. Зустріч проходитиме у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг, (м. Мелітополь, вул. Чернишевського, 26). Початок семінару о 10.00, реєстрація з 9.30.

Захід відбудеться у рамках Проекту “Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи “Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб”, що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Реєстрація на консультаційну зустріч відбувається за телефоном: (097) 581-23-24. Кількість місць обмежена.

Програма семінару: https://app.box.com/s/hei2i7rw1cmh6nnjpfeq8c6wq8pa7wn7

       Для довідки: Голосування за проекти, які отримали позитивний експертний висновок, здійснюється з 15 серпня по 15 вересня 2018 року. Реалізація проектів-переможців відбудеться у 2019 році за кошти місцевого бюджету. Загальна сума фінансування громадських проектів становить 3 млн. грн., з яких 65% буде спрямовано на реалізацію "великих" проектів та 35% - "малих проектів". Бюджет малих проектів має становити від 10 тис. грн. до 75 тис. грн., а великих - від 75 тис. грн. до 200 тис. грн.

Голосування за громадські проекти здійснюється через сайт https://melitopol-online.gov.ua/ або через 6 пунктів супроводу (через міські бібліотеки, ЦНАП).