• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розпочалася експертиза проектів Бюджету участі

75 проектів бюджету участі направлені на експертизу

    27.04.2018 відбулося засідання Комісії (Координаційної ради) з питань Бюджету участі, до складу якої входять депутати Мелітопольської міської ради, представники громадських організацій, посадові особи місцевого самоврядування.  Під час даного засідання Комісією з питань Бюджету участі було обговорено та відправлено до відповідних структурних підрозділів Мелітопольської міської ради на експертизу 75 пропозицій (проектів) на загальну суму 9 658 394 грн. з метою здійснення більш детальної перевірки та оцінки.

    Експертиза у відповідних структурних підрозділах Мелітопольської міської ради проводитиметься до 15.07.2018, у випадку зауважень вищезазначені структурні підрозділи разом з авторами доопрацюють проекти.

    Голосування за проекти, які отримали позитивну оцінку експертизи буде проводиться з 15.08.2018 по 15.09.2018.

    Рішенням Комісії з питань Бюджету участі було відхилено 31 пропозицій (проектів) з причини невідповідності умовам Положенню про громадський бюджет (бюджет участі, партиципаторний бюджет) у місті Мелітополі.

    1. З реєстром пропозицій (проектів), які були відхилені можете ознайомитися за наступним посиланням: https://app.box.com/s/ncawbrln1ovbez0zqb9j6ahipbfhvf2b

    2. З реєстром пропозицій (проектів), які були направлені на експертизу до профільних структурних підрозділів Мелітопольської міської ради можете ознайомитися за наступним посиланням: https://app.box.com/s/jvo7ya8b55tecbjk0zpinpj62gryraue